تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۵ کد مطلب 78208

عکس/ تشییع آیت الله مویدی قمی از جانباختگان منا

آیت‌الله مویدی قمی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم در زمینه تفسیر و اخلاق بود که در جریان فاجعه منا مفقود شد و پس از پیگیری‌های صورت گرفته توسط دولت جمهوری اسلامی ایران مشخص شد این عالم بزرگوار در این فاجعه غمبار دعوت حق را لبیک گفته است. به گزارش مشرق- آیت‌الله مویدی قمی از […]

آیت‌الله مویدی قمی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم در زمینه تفسیر و اخلاق بود که در جریان فاجعه منا مفقود شد و پس از پیگیری‌های صورت گرفته توسط دولت جمهوری اسلامی ایران مشخص شد این عالم بزرگوار در این فاجعه غمبار دعوت حق را لبیک گفته است.

به گزارش مشرق- آیت‌الله مویدی قمی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم در زمینه تفسیر و اخلاق بود که در جریان فاجعه منا مفقود شد و پس از پیگیری‌های صورت گرفته توسط دولت جمهوری اسلامی ایران مشخص شد این عالم بزرگوار در این فاجعه غمبار دعوت حق را لبیک گفته است.
پیکر مطهر این عالم بزرگوار همراه با دیگر قربانیان فاجعه منا به ایران منتقل و عصر امروز از مسجد امام حسن عسکری علیه السلام با حضور جمعی از مسئولان،‌ فضلا و طلاب حوزه علمیه قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها تشییع شد.
نماز بر پیکر مطهر این مهاجر الی‌الله در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها توسط آیت‌الله مکارم شیرازی اقامه و سپس در صحن حرم بانوی کرامت به خاک سپرده شد.
عکس: مهدی مریزاد

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: