تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۱:۳۱ کد مطلب 78211

حدود ۳ هزار داعشی در افغانستان فعال هستند

سازمان پیمان امنیت جمعی امروز با صدور بیانیه ای حضور حدوداً ۳ هزار نفر از اعضاء گروه تروریستی داعش در افغانستان را اعلام و از وخامت احتمالی اوضاع امنیتی در مرز این کشور با ترکمنستان ابراز نگرانی کرد. به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، سازمان پیمان امنیت جمعی امروز با انتشار بیانیه ای اعلام […]

سازمان پیمان امنیت جمعی امروز با صدور بیانیه ای حضور حدوداً ۳ هزار نفر از اعضاء گروه تروریستی داعش در افغانستان را اعلام و از وخامت احتمالی اوضاع امنیتی در مرز این کشور با ترکمنستان ابراز نگرانی کرد.

به گزارش مشرق به نقل از اسپوتنیک، سازمان پیمان امنیت جمعی امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد حدود ۳۰۰۰ نفر از اعضاء گروه تروریستی داعش در افغانستان به فعالیت مشغول هستند.

دبیرخانه سازمان پیمان امنیت جمعی امروز نشستی را در سطح معاونین امنیتی با حضورسفیر ایران در روسیه و نماینده ای از سفارت چین در مسکو در این باره برگزار نمود.

در بیانیه منتشره توسط این سازمان آمده است: شرکت کنندگان در این نشست اعلام کردند که حدود ۲ تا ۳ هزار نفر از اعضاء گروه تروریستی داعش در افغانستان حضور داشته و در خصوص هرگونه وخامت احتمالی اوضاع امنیتی در مرز این کشور با ترکمنستان ابراز نگرانی کردند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: