تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۲:۵۹ کد مطلب 78229

نصرالله: از «انتفاضه» فلسطین حمایت می‎کنیم

دبیرکل حزب‎الله لبنان طی سخنانی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم اعلام کرد که فاجعه منا نهایت گستاخی و بی‌تفاوتی عربستان در قبال مناسک دینی و خون مسلمانان را نشان می‎دهد. به گزارش مشرق، دبیرکل حزب الله لبنان چهارشنبه‎شب طی سخنانی به مناسبت اولین شب ماه محرم‎الحرام اعلام کرد که حزب‎الله قطعا از مقاومت مردم فلسطین، […]

دبیرکل حزب‎الله لبنان طی سخنانی به مناسبت فرارسیدن ماه محرم اعلام کرد که فاجعه منا نهایت گستاخی و بی‌تفاوتی عربستان در قبال مناسک دینی و خون مسلمانان را نشان می‎دهد.

به گزارش مشرق، دبیرکل حزب الله لبنان چهارشنبه‎شب طی سخنانی به مناسبت اولین شب ماه محرم‎الحرام اعلام کرد که حزب‎الله قطعا از مقاومت مردم فلسطین، انتفاضه و حقوق فلسطینیان حمایت می‎کند و در کنار آنها در برابر تجاوزات اسرائیلی می‎ایستد.

سید حسن نصرالله گفت: از همگان انتظار داریم که با تمامی امکانات از ملت فلسطین حمایت کنند و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نورزند.

 وی همچنین تاکید کرد که ملت‎های منطقه باید مسئولیت‎پذیر باشند و بدون انتظار کمک از دیگران با ایثار و مقاومت سرنوشت خود را رقم بزنند.

سید حسن نصرالله تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با سوء استفاده از اوضاع منطقه، تحریکات خود را در قدس اشغالی آغاز کرده است.

 دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: آنچه در فلسطین در جریان است دشمن صهیونیست را بهت زده و آمریکا را حیرت زده کرده است.

نصرالله در ادامه با تاکید بر اینکه سکوت کشورهای جهان و دولت های اسلامی در برابر فاجعه منا تاسف‌بار است، افزود: ما خواستار تحقیق درباره فاجعه منا پس از شکست دولت عربستان در مدیریت مراسم حج هستیم.

وی گفت: فاجعه منا نهایت گستاخی و بی پروایی عربستان در برابر مناسک دینی و خون مسلمانان را نشان می‎دهد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: