تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۳:۲۷ کد مطلب 78235

سرمربی سوریه: تیم ایران بسیار منظم بازی کرد

سرمربی تیم فوتبال امید سوریه معتقد است که بازیکنان تیمش تجربه لازم را برای رویارویی با ایران در فینال غرب آسیا را نداشته‌اند. به گزارش مشرق، مهند فاخد که پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل تیم امید ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا در کنفرانس خبری حضور یافته بود، […]

سرمربی تیم فوتبال امید سوریه معتقد است که بازیکنان تیمش تجربه لازم را برای رویارویی با ایران در فینال غرب آسیا را نداشته‌اند.

سرمربی سوریه: تیم ایران بسیار منظم بازی کردبه گزارش مشرق، مهند فاخد که پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل تیم امید ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا در کنفرانس خبری حضور یافته بود، درباره اینکه تیم سوریه چند بازیکن خودش را در این دیدار نداشت و آیا این موضوع تأثیری روی بازی آنها داشته یا نه، گفت: به نظرم ایران در این بازی بسیار منظم بازی کرد و به آنها تبریک می‌گویم. مسلماً نبود چند بازیکن اصلی تیم ما هم در روند بازی تأثیر داشت.

وی افزود: بازیکنان ذخیره ما نتوانستند با فشار مسابقه خودشان را تطبیق بدهند و شانس‌های خوبی هم در این بازی داشتیم که از دست دادیم. متأسفانه گل اولی که دریافت کردیم، باعث شد نتوانیم به بازی برگردیم، چون تجربه لازم را نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال امید سوریه درباره اینکه با توجه به مشکلات این کشور مدال نقره بازی‌های غرب آسیا چقدر برای آنها مهم بوده، اظهار داشت: ما برای کسب مدال طلا آمده بودیم و این مدال خیلی می‌توانست مردم کشور ما را خوشحال کند. مدال نقره هم خوب است و می‌تواند در کشورمان تأثیرگذار باشد، اما دوم شدن در مسابقات غرب آسیا برای ما یک شکست محسوب می‌شود.

فاخد درباره اینکه علی بن الحسین، نایب رئیس اردنی فیفا چه پیغامی به بازیکنان تیم سوریه داد، گفت: پیغام او تبریک بابت بازی‌های خوبی بود که بازیکنان ما انجام دادند. او اعلام کرد برد و باخت همیشه قسمتی از مسابقه است و ما باید به عملکردی داشتیم، افتخار کنیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: