تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۸ کد مطلب 78257

سید حسن نصرالله: از مقاومت ملت فلسطین و انتفاضه حمایت کامل می‌کنیم

دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد که این جنبش از مقاومت ملت فلسطین و انتفاضه حمایت کامل می‌کند.

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنان خود به مناسبت روز اول از دهه محرم تاکید کرد مقاومت لبنان از انتفاضه ملت فلسطین حمایت کامل می‌کند.

جنبش اخیر ملت فلسطین شبیه به انتفاضه سوم است

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه با اشاره خیزش چند روز اخیر ملت فلسطین تاکید کرد: در فلسطین شاهد جنبشی هستیم که شبیه به انتفاضه سوم است.

سید حسن نصرالله در ادامه با اشاره به مسئولیت دنیای اسلام در حمایت از ملت فلسطین، گفت: از همگان می‌خواهم تا با تمامی امکانات خود از ملت فلسطین حمایت کنند و از سر مسئولیت با مقاومت فلسطین تعامل کنند.

فلسطینی‌ها سطح بالایی از شهامت و جانفشانی را به نمایش گذاشتند

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به مشکلات عمیق در خاورمیانه گفت: ملت‌های منطقه ما باید خود مسئولیت را قبول کنند، و با خود و اشک بدون انتظار از طرف دیگری سرنوشت خود را رقم بزنند.

نصرالله همچنین با اشاره با فداکاری‌های جوانان فلسطینی در چند روز اخیر، گفت: فلسطینی‌ها سطح بالایی از شهامت، تحمل و جانفشانی را به نمایش گذاشتند.

از سکوت کشورهای اسلامی در مورد فاجعه منا متاسفیم

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فاجعه منا، گفت: از سکوت کشورهای اسلامی در مورد حادثه منا متاسف هستیم و این فاجعه اوج بی‌توجهی عربستان سعودی را به شعائر مقدس دینی و خون مسلمانان نشان می دهد.

نصرالله همچنین با اشاره به کوتاهی عربستان سعودی در اداره مراسم حج گفت: بعد از شکست عربستان در اداره مراسم حج ما خواستار تحقیق در مورد فاجعه منا هستم.

منبع:تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: