تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۶ کد مطلب 78362

۲۰۸۸۶ خودرو واردکشور شد

در ۶ ماه ابتدای سال جاری ۲۰ هزار و ۸۸۶ خودرو، به ارزش ۴۹۶ میلیون و ۹۴۲ هزار دلار ، معادل روزانه بیش از ۱۱۲ خودرو به کشو وارد شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۴۹۶ میلیون و ۹۴۲ هزار دلار به تعداد ۲۰ هزار ۸۸۶ خودر به به […]

در ۶ ماه ابتدای سال جاری ۲۰ هزار و ۸۸۶ خودرو، به ارزش ۴۹۶ میلیون و ۹۴۲ هزار دلار ، معادل روزانه بیش از ۱۱۲ خودرو به کشو وارد شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۴۹۶ میلیون و ۹۴۲ هزار دلار به تعداد ۲۰ هزار ۸۸۶ خودر به به کشور وارد شده است که این رقم از لحاظ تعداد ۵۷ درصد، ارزش ۴۸ درصد و از لحاظ وزنی ۵۳ درصد کاهش داشته است.

در شهریور ماه سال جاری نیز روند کاهش واردات خودرو وارداتی ادامه داشته است، به طوری که در این ماه ۳ هزار و ۳۰ خودرو با وزن ۵ هزار و ۳۱ تن  معادل  ۷۴ میلیون و ۸۲۵ هزار دلار به کشور وارد شده است.

بر اساس آمار منتشر شده گمرک، کاهش واردات خودرو درشهریور ماه ۷۰ درصد از لحاظ تعدادی، ۶۷ درصد از لحاظ وزنی و ۶۲ درصد از لحاظ ارزشی کاهش یافته است.

بنا بر این گزارش، در شهریور ماه سال جاری با وجود اینکه میزان واردات خودرو ۷۰ درصد کاهش یافته است در این ۳۱ روز، ۳ هزار و ۳۰ خودرو  معادل روزانه ۹۸ خودرو به کشور وارد شده است.

منبع: تسنیم

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: