تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۰ کد مطلب 78372

دعوای وزارت امورخارجه و آموزش و پرورش

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ظاهرا دعوایی بین وزارت امور خارجه و آموزش و پرورش است که چه کسی مقصر است و موضوع ۱۰ معلم که در حبس هستند به حاشیه رفته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین طلا عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص بازداشت معلمان در امارات و شکست دیپلماسی لبخند، […]

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ظاهرا دعوایی بین وزارت امور خارجه و آموزش و پرورش است که چه کسی مقصر است و موضوع ۱۰ معلم که در حبس هستند به حاشیه رفته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین طلا عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص بازداشت معلمان در امارات و شکست دیپلماسی لبخند، اظهار داشت: موضوع  ظاهراً‌ دعوایی بین وزارت امور خارجه و آموزش و پرورش است که چه کسی مقصر است و موضوع ۱۰ معلم که در حبس هستند به حاشیه رفته است.

وی ادامه داد:‌ آنها می‌گویند شما نامه نداده‌اید و طرف دیگر می‌گوید شما باید عمل می‌‌کردید و فکر می‌کنم باید خواهش کنیم تا این‌ها دعواهایشان را زودتر تمام کنند تا معلمان به سال تحصیلی برسند و بیرون بیایند.

طلا افزود: متأسفانه نمی‌دانم چرا علیرغم اینکه می‌گوییم ارتباطمان را با همه جا خوب کرده‌ایم، ۱۰ نفر از معلمانمان در زندان هستند و نمی‌توانند بیرون بیایند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: مجلس دستگاهی نیست که برود آنجا ویزا را پیگیری کند و نه نیروی مجلس بوده است و نمی‌دانم چرا این‌ها نمی‌خواهند به صورت جدی وارد شوند و امیدوارم هر چه زودتر این مشکل مرتفع شود.

منبع: فارس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: