تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰ کد مطلب 78405

لاریجانی: سخنان آمریکایی‌ها درمورد آزمایش موشکی ایران بیهوده است

رییس مجلس شورای اسلامی سخنان اخیر مقامات آمریکایی درمورد آزمایش موشکی ایران را سخنانی بیهوده دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران باید امنیت خود را حفظ کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی لاریجانی روز پنج شنبه در دومین کنگره سرداران و چهار هزار و ۵۰۰ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه افزود: آمریکایی ها هر حرفی […]

رییس مجلس شورای اسلامی سخنان اخیر مقامات آمریکایی درمورد آزمایش موشکی ایران را سخنانی بیهوده دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران باید امنیت خود را حفظ کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی لاریجانی روز پنج شنبه در دومین کنگره سرداران و چهار هزار و ۵۰۰ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه افزود: آمریکایی ها هر حرفی می خواهند بزنند، برای ما مهم نیست زیرا باید قدرتمند باشیم و اگر بنیه دفاعی قوی نداشته باشیم، نمی توانیم در مقابل دشمنان مقاومت کنیم.

وی با بیان این که ماجراجویی غربی ها ادامه دارد و متناسب با این تهدید ها باید آمادگی داشت، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران بویژه سپاه پاسداران باید قوی باشند تا بتواند ماموریت دفاع از انقلاب که ماموریتی بسیار مهم است را انجام دهد.

عضو شورای عالی امنیت ملی همچنین گفت: در شرایط جدید هم سپاه پاسداران باید نقش آفرینی خود را با مسوولیت شناسی درست و در مسیر صیانت از انقلاب اسلامی داشته باشد.

منبع: ایرنا

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: