تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۳ کد مطلب 78440

دستگیری عامل تهدید تلگرامی در رشت

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گیلان گفت: عامل تهدید به انتشار فیلم خصوصی شهروند گیلانی در تلگرام، در رشت شناسایی و دستگیر شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به‌نقل از روابط عمومی پلیس گیلان، سرهنگ ایرج محمدخانی اظهارداشت: در پی ارجاع دو  فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی خانمی ۳۱ و […]

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گیلان گفت: عامل تهدید به انتشار فیلم خصوصی شهروند گیلانی در تلگرام، در رشت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به‌نقل از روابط عمومی پلیس گیلان، سرهنگ ایرج محمدخانی اظهارداشت: در پی ارجاع دو  فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی خانمی ۳۱ و ۲۸ ساله گیلانی مبنی بر اینکه فردی در تلگرام آنها را تهدید به انتشار فیلم‌های خصوصی کرده و قصد اخاذی از آنان را دارد، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان گیلان افزود: با پی‌جویی‌های فنی و پلیسی، عامل تهدید به انتشار فیلم‌های خصوصی به قصد اخاذی از شکات در شبکه اجتماعی موبایلی که مردی ۳۸ ساله اهل و ساکن اصفهان بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در رشت دستگیر شد.

محمدخانی گفت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده از متهم، به صراحت به بزه انتسابی خود و اینکه با تهدید به‌ انتشار فیلم‌های خصوصی شکات در شبکه اجتماعی موبایلی قصد اخاذی از وی را داشته اعتراف کرد و جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد و از آن طریق قرار وثیقه یک میلیارد و ششصدمیلیون ریالی برای وی صادر شد.

رئیس پلیس فتای استان گیلان در پایان از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به نشانی اینترنتی www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: