تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۲ کد مطلب 78460

۶ ماه محرومیت در انتظار نیمار

باشگاه سانتوس برزیل شکایتی را بر علیه بازکن سابق نیمار به فیفا ارائه داده که در صورت موافقت کمیته انضباطی این ستاره برزیلی به مدت ۶ ماه محروم خواهد شد. به گزارش مشرق، به نظر می‌رسد مشکلات نیمار ستاره برزیلی آبی-اناری پوشان بارسلونا تمامی ندارد پس از آنکه ۳۰ درصد از اموال این بازیکن به […]

باشگاه سانتوس برزیل شکایتی را بر علیه بازکن سابق نیمار به فیفا ارائه داده که در صورت موافقت کمیته انضباطی این ستاره برزیلی به مدت ۶ ماه محروم خواهد شد.

به گزارش مشرق، به نظر می‌رسد مشکلات نیمار ستاره برزیلی آبی-اناری پوشان بارسلونا تمامی ندارد پس از آنکه ۳۰ درصد از اموال این بازیکن به خاطر اتهام فرار مالیاتی بلوکه شد، حالا نوبت به باشگاه سابقش سانتوس رسیده که از این ستاره شکایت کند که احتمال دارد ۶ ماه محرومیت برای او به همراه داشته باشد.

روزنامه موندو دپورتیوو کاتالان‌ها اعلام کرد: باشگاه سانتوس برزیل شکایتی را رسما به فیفا ارائه داد و خواستار محرومیت نیمار شد زیرا این باشگاه سندی را به فیفا ارائه داد که امضای نیمار و باشگاه سانتوس را داشت و در این سند ذکر شده بود که نیمار کار غیر قانونی انجام داده زیرا بدون رضایت باشگاهش به تیم کاتالان‌ها پیوسته است و این مخالف بند ۶۲ قانون فیفا است که مرتبط به فساد مالی می‌شود.

6 ماه محرومیت در انتظار نیمار

این منبع ادامه داد: کمیته متخصص فیفا این درخواست باشگاه برزیلی را مورد بررسی قرار خواهد داد که در صورت محکوم شدن این ستاره برزیلی به مدت ۶ ماه از همراهی تیمش باز خواهد ماند.

نیمار در سال ۲۰۱۳ از تیم سانتوس برزیل به تیم بارسلونا پیوست که بعدها قرارداد این بازیکن مشکلات زیادی را برای باشگاه کاتالان‌ها به همراه داشت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: