تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹ کد مطلب 78519

پوتین: ارتش روسیه به دستاوردهای بزرگی در سوریه رسیده است

رئیس‌جمهور روسیه از دستاوردهای قابل توجه ارتش روسیه در مقابله با تروریستهای داعش در سوریه خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از ایتارتاس، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه امروز (جمعه) در شورای روسای کشورهای مستقل همسود اعلام کرد که ارتش روسیه در سوریه به دستاوردهای قابل‌توجهی دست یافته است. رئیس‌جمهور روسیه گفت: با حمله از هوا […]

رئیس‌جمهور روسیه از دستاوردهای قابل توجه ارتش روسیه در مقابله با تروریستهای داعش در سوریه خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از ایتارتاس، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه امروز (جمعه) در شورای روسای کشورهای مستقل همسود اعلام کرد که ارتش روسیه در سوریه به دستاوردهای قابل‌توجهی دست یافته است.
 
رئیس‌جمهور روسیه گفت: با حمله از هوا و دریا به اهدافی که پیشتر با سوری‌ها توافق شده بود، نیروهای ما به نتایج قابل توجهی دست یافته‌اند. آنها صدها مرکز عملیاتی و انبار مهمات را نابود کرده‌اند، صدها تروریست را کشته و مقادیر زیادی تجهیزات نظامی را از بین برده‌اند.
 
وی به این مسئله اشاره کرد که روسیه به تشکیل یک ائتلاف گسترده برای مقابله با افراطی‌ها و تروریستها متعهد است. پوتین با بیان اینکه پیشرفتهایی در مسیر مقابله با داعش در سوریه ایجاد شده گفت که تماس‌هایی نیز با برخی کشورهای خاورمیانه برقرار شده است.
 
پوتین در ادامه گفت که کشورهای مستقل همسود باید آماده مقابله با تلاش‌های تروریستها به منظور ورود به منطقه آسیای مرکزی باشند و از این رو بر نظارت دقیق در مرزهای کشورهای مستقل همسود تاکید کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: