تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۴ کد مطلب 78603

تراکتور دقیقه ۹۰ از بحران فرار کرد

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در پایان با پیروزی تبریزی‌ها خاتمه پیدا کرد. به گزارش مشرق، تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه  ۲ بر یک به سود تراکتورسازی […]

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در پایان با پیروزی تبریزی‌ها خاتمه پیدا کرد.

به گزارش مشرق، تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه  ۲ بر یک به سود تراکتورسازی خاتمه پیدا کرد.

تک گل فولادی‌های را امید خالدی در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند و آگوستو سزار دوسانتوس موریرا در دقیقه ۷۱ بازی را به تساوی کشاند و در دقیقه ۹۰ محمد ایران‌پوریان توانست دومین گل تراکتوری‌ها را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

قضاوت این مسابقه برعهده محسن قهرمانی بود و محمدرضا ابوالفضلی، فرهاد مروجی و محمدحسین زاهدی‌فر وی را در امر قضاوت یاری می‌کردند. قهرمانی در دقیقه ۶۲ فرید بهزادی کریمی را به کارت قرمز اخراج کرد. اسماعیل شریفات هم در دقیقه ۶۷ با دریافت کارت قرمز زمین مسابقه را ترک کرد.

سینا عشوری و مهدی بدرلو هم در این مسابقه با کارت زرد داور جریمه شدند.

به این ترتیب فولادی‌ها ۳ امتیازی و در انتهای جدول ماندند و تراکتورسازی هم جمع امتیازهای خود را به عدد ۱۰ رساند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: