تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۰۴:۲۳ کد مطلب 78619

گل پرسپولیس آفساید به نظر می رسید

مدافع تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه هر کس نباید برای خودش قضاوت کند گفت: یک مسابقه فوتبال داور دارد هر چند که گل پرسپولیس آفساید به نظر می رسید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، امیر حسین صادقی در رابطه دیدار پرسپولیس برابر صبا که به تساوی یک بر یک انجامید ضمن اشاره به جو […]

مدافع تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه هر کس نباید برای خودش قضاوت کند گفت: یک مسابقه فوتبال داور دارد هر چند که گل پرسپولیس آفساید به نظر می رسید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، امیر حسین صادقی در رابطه دیدار پرسپولیس برابر صبا که به تساوی یک بر یک انجامید ضمن اشاره به جو سنگین ورزشگاه گفت: از خدا می خواهم که این جو سنگین بیشتر بر خوشحالی ها صدق کند تا در ناراحتی ها.

وی در رابطه با حواشی این مسابقه افزود: من خودم از این جو خجالت کشیدم. هر مسابقه داوری دارد که باید کار را به او سپرد نه اینکه هر بازیکنی بخواهد نقش داور را ایفا کند.

امیرحسین صادقی با بیان اینکه به نظر می رسید گل پرسپولیس آفساید بود گفت: به خاطر دخالت هایی که در کار داور صورت می گرفت این درگیری ها ایجاد شد و فضا بهم ریخت.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و صبای قم در هفته هشتم پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه جمعه در ورزشگاه آزادی تهران با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: