تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۸ کد مطلب 78641

مادر آمریکایی نوزادش را از طبقه ششم بیرون انداخت

مادر آمریکایی نوزادش از طبقه ششم به بیرون پرتاب کرد. این سومین حادثه مشابه در نیویورک طی دو ماه گذشته است. به گزارش مشرق، یک مادر ۲۷ ساله آمریکایی روز جمعه به اتهام بیرون انداختن نوزاد ۶ ماهه‌اش از پنجره‌ای در طبقه ششم یک ساختمان، دستگیر شد. این زن نیویورکی نوزادش را از پنجره ساختمانی […]

مادر آمریکایی نوزادش از طبقه ششم به بیرون پرتاب کرد. این سومین حادثه مشابه در نیویورک طی دو ماه گذشته است.

به گزارش مشرق، یک مادر ۲۷ ساله آمریکایی روز جمعه به اتهام بیرون انداختن نوزاد ۶ ماهه‌اش از پنجره‌ای در طبقه ششم یک ساختمان، دستگیر شد. این زن نیویورکی نوزادش را از پنجره ساختمانی در محله برونکس بیرون انداخت.

طی دو ماه گذشته، این برای سومین بار است که چنین حادثه‌ای در نیویورک رخ می‌داد.

این حادثه روز پنجشنبه بعدازظهر اتفاق افتاد. تنیشا فیرون که سه کودک دیگر ۱۰، ۸ و ۴ ساله دارد، ابتدا نوزاد خود را از پنجره آویزان کرد و همسایه‌ها از وی خواستند از پنجره فاصله بگیرد اما وقتی نتوانستند کاری از پیش ببرند، با پلیس تماس گرفتند. در این لحظه بود که این مادر جوان نوزادش را از پنجره بیرون انداخت. این نوزاد در دم جان خود را از دست داد.

سه کودک دیگر این زن نیویورکی به مراکز نگهداری کودکان تحویل داده شده‌اند.

یکی از نزدیکان این خانواده در گفتگو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی محلی گفت این مادر از بیماری افسردگی رنج می‌برد.

ماه گذشته نیز زنی ۳۰ ساله نوزاد تازه متولد شده خود را از طبقه هفتم یک ساختمان بیرون انداخت. این حادثه نیز در محله برونکس اتفاق افتاد. این زن بارداری خود را از همه پنهان کرده بود.

هفتم اوت نیز زنی دیگر در محله کوئینز نوزاد سه هفته‌ای خود را از پنجره طبقه سوم یک ساختمان بیرون انداخت. وی پس از دستگیری گفت فکر می‌کرده نوزادش جن‌زده شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: