تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۳ کد مطلب 78646

هشدار روسیه نسبت به تسلیح تروریستها+تصویر

معاون امور ضد تروریسم وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر قصد برخی کشورهای منطقه (عربستان، قطر و ترکیه) برای تجهیز گروههای تروریستی تکفیری به تسلیحات پدافند هوایی و ضد زره رسما این کشورها را تهدید کرد. گروه بین الملل مشرق- معاون امور ضد تروریسم وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتشار اخباری […]

معاون امور ضد تروریسم وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر قصد برخی کشورهای منطقه (عربستان، قطر و ترکیه) برای تجهیز گروههای تروریستی تکفیری به تسلیحات پدافند هوایی و ضد زره رسما این کشورها را تهدید کرد.

گروه بین الملل مشرق- معاون امور ضد تروریسم وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر قصد برخی کشورهای منطقه (عربستان، قطر و ترکیه) برای تجهیز گروههای تروریستی تکفیری به تسلیحات پدافند هوایی و ضد زره رسما این کشورها را تهدید کرد.

مسکو:تسلیح تروریستها به پدافند هوایی عواقب وخیمی خواهد داشت+تصویر

بنابر این گزارش، اولگ سیرومولوتوف روز گذشته در گفتگو با رسانه های بین المللی کشورهای حامی تروریسم در منطقه را از ادامه حمایت تسلیحاتی از تروریستهای تکفیری القاعده و داعش در سوریه بر حذر داشت و انتشار اخباری مبنی بر تجهیز القاعده، داعش و سایر گروههای تکفیری فعال در سوریه به موشکهای پیشرفته دوش پرتاب پدافند هوایی را به منزله اعلام جنگ این کشورها با روسیه دانست.

مسکو:تسلیح تروریستها به پدافند هوایی عواقب وخیمی خواهد داشت+تصویر

وی با هشدار به سه کشور قطر، ترکیه و عربستان تجهیز تروریستها به این تسلیحات را به منزله ایستادن رسمی و علنی این کشورها درکنار تروریسم بین المللی داشته و از برخورد شدید مسکو با آن خبر داده است. لازم به ذکر است که هفته گذشته قطر و عربستان سعودی چند محموله موشک اندازهای پدافند هوایی استینگر ۲ برای القاعده و داعش در سوریه ارسال کرده بودند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: