تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱ کد مطلب 78657

داعش مسئولیت حمله به عزاداران را به عهده گرفت

گروهک تروریستی داعش مسئولیت حمله مسلحانه به حسینیه ای در شهر سیهات در شرق عربستان را که به کشته شدن ۵ نفر منجر شد، بر عهده گرفت. به گزارش مشرق، روزنامه الریاض عربستان نوشت: شلیک پی در پی به حسینیه ای در شهر سیهات در منطقه قطیف ۵ کشته بر جا گذاشت. بر این اساس […]

گروهک تروریستی داعش مسئولیت حمله مسلحانه به حسینیه ای در شهر سیهات در شرق عربستان را که به کشته شدن ۵ نفر منجر شد، بر عهده گرفت.

به گزارش مشرق، روزنامه الریاض عربستان نوشت: شلیک پی در پی به حسینیه ای در شهر سیهات در منطقه قطیف ۵ کشته بر جا گذاشت. بر این اساس نیروهای امنیتی بلافاصله بعد از وقوع حادثه با فرد مهاجم درگیر شدند که وی در این درگیری کشته شد.

شبکه الاخباریه عربستان نیز اعلام کرد فرد مسلحی که به حسینیه حمله کرده کشته شد، فرد مهاجم حدودا ۲۰ سال سن داشته است. در حادثه ای دیگر در محله العنود واقع در شهر الدمام عربستان نیز در نتیجه شلیک گلوله توسط افراد ناشناس به مسجد امام حسین (ع) یک کارگر آسیایی زخمی شد.

گروهک داعش طی ماه های گذشته زنجیره ای از حملات در داخل عربستان انجام داده است. در همین حال گروهک تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای در اینترنت مسئولیت حمله تروریستی سیهات را بر عهده گرفت.

ماه آگوست گذشته نیز ۱۵ نفر در یک انفجار انتحاری در مسجدی در جنوب غرب عربستان کشته شدند. همچنین در ماه می دو حمله انحاری به دو مسجد شیعی انجام شد که در نتیجه آن ۲۵ نمازگزار کشته شدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: