تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹ کد مطلب 78739

فروش رنو به ایران ۲ برابر شد

فروش شرکت خودروسازی رنو فرانسه به ایران در نهمین ماه سال جاری میلادی(برابر با شهریور) با افزایش بیش از ۲ برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۵۵۰۰ دستگاه رسید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، شرکت خودروسازی رنوی فرانسه اعلام کرد در نهمین ماه سال جاری میلادی ۵۵۰۰ دستگاه از محصولات خود […]

فروش شرکت خودروسازی رنو فرانسه به ایران در نهمین ماه سال جاری میلادی(برابر با شهریور) با افزایش بیش از ۲ برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۵۵۰۰ دستگاه رسید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شرکت خودروسازی رنوی فرانسه اعلام کرد در نهمین ماه سال جاری میلادی ۵۵۰۰ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است.

فروش رنوی فرانسه به ایران در سپتامبر ۲۰۱۵ (برابر با شهریور ۹۴) نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۱۱ درصدی داشته است. فروش رنو به ایران در سپتامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۶۰۰ دستگاه اعلام شده بود.

بر این اساس مجموع فروش رنوی فرانسه به ایران در ۹ ماهه نخست سال جاری میلادی ۲۳ هزار و ۷۳۰ دستگاه بوده است. این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۶ درصدی داشته است. رنو در ۹ ماهه نخست سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۲۵ هزار و ۴۰۰ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود.

کل فروش رنو به ایران در سال میلادی گذشته ۳۶ هزار و ۳۰۰ دستگاه اعلام شده است. فروش رنو به ایران در سال ۲۰۱۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۹ درصدی داشت. رنو در سال ۲۰۱۳ بالغ‌ بر ۳۹ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو به ایران صادر کرده بود. رنو در سال ۲۰۱۲ نیز ۱۰۰ هزار و ۷۸۳ دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخت. این شرکت فرانسوی در سال ۲۰۱۱ بالغ‌ بر ۹۳ هزار و ۶۲۶ دستگاه خودرو در ایران به فروش رسانده بود.

خودروی لوگان پرفروش‌ترین محصول این شرکت در ایران است که با نام ال۹۰ و به‌صورت سی‌کی‌دی در این کشور مونتاژ می‌شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: