تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۶ کد مطلب 78771

اخبار باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به قولش عمل کرد و مطالبات فصل قبل هادی نوروزی را به حساب خانواده این بازیکن واریز کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مسئولان پرسپولیس بعد از در گذشت مرحوم نوروزی وعده دادند که مطالبات کاپیتان فقیدشان را همانند سایر بازیکنان پرداخت می‌کنند. بر این اساس آنها به قول‌شان عمل کرده و مطالبات فصل گذشته […]

باشگاه پرسپولیس به قولش عمل کرد و مطالبات فصل قبل هادی نوروزی را به حساب خانواده این بازیکن واریز کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مسئولان پرسپولیس بعد از در گذشت مرحوم نوروزی وعده دادند که مطالبات کاپیتان فقیدشان را همانند سایر بازیکنان پرداخت می‌کنند.
 
بر این اساس آنها به قول‌شان عمل کرده و مطالبات فصل گذشته مرحوم نوروزی را پرداخت کردند و قرار است ما بقی قرار داداین فصل نوروزی  هم تا پایان سال به حساب خانواده‌اش واریز کنند.
 
همچنین سایر طلب‌های نوروزی که مربوط به سالیان گذشته هم در دست بررسی باشگاه پرسپولیس است.
 
تلاش برای جذب پور علی گنجی
 
در حالیکه هفت  هفته به پایان نیم فصل اول باقی مانده است اما سرخپوشان از همین الان تکاپویشان را برای جذب بازیکن آغاز کردند.
 
پور علی گنچی روزهای گذشته شایعاتی نسبت به حضورش در لیگ ایران مطرح شد اما وی اعلام کرد که نمی‌خواهد در ایران بازی کند.
 
به هر حال سرخپوشان پایتخت دست از تلاش برنداشتند و به دنبال جذب پور علی گنجی برای نیم فصل دوم هستند و پیشنهادشان هم به این بازیکن اعلام کردند.
 
شایعه‌ای که بنگر را زیر و رو کرد
 
طبق شینده‌ها برانکو لیست مازادش را به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است. بر این اساس گفته می‌شود بنگر در این لیست قرار دارد.
 
شنیده‌ها حاکی از آن است  که برانکو قصد دارد ترکیب تیمش را برای نیم فصل دوم جوان کند.با توجه به اینکه اعتراضهایی نسبت به سن بالای بنگر شده است برانکو قصد دارد این بازیکن را از لیستش خارج کند.
 
به هر حال  این شایعه باعث شده است که بنگر چند روزی دل و دماغ تمرین کردن نداشته باشد اما اطرافیان برانکو به او  اطمینان خاطر دادند که برانکو وی را در لیست مازاد قرار نمی‌دهد و به طور  حتم تا پایان فصل در پرسپولیس بازی خواهد کرد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی رخ می‌دهد.
 
برنامه سرخپوشان برای رویارویی با سیاه  جامگان
 
سرخپوشان پایتخت آماده بازی روز سه شنبه مقابل سیاه جامگان هستند.
 
فیلم و آنالیز بازی‌های تیم سیاه  جامگان فردا در اختیار کادر فنی پرسپولیس گذاشته  می‌شود تا نقاط ضعف و قوت این تیم را به اطلاع بازیکنان برسانند.
 
همچنین سرپرست تیم در حال پیگیری هتل و زمان سفر قرمزپوشان به مشهد است.
 
وضعیت طارمی فردا مشخص می‌شود
 
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که پس از بازی شب گذشته برابر صبا از ناحیه قوزک پا دچار درد شده بود، فردا آزمایش خواهد داد تا تکلیفش برای بازی روز سه شنبه مشخص شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: