تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶ کد مطلب 78787

عکس/ واژگونی جرثقیل در خیابان خیام

رئیس پلیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران بزرگ از حادثه واژگونی یک دستگاه جرثقیل (تاور) در خیابان خیام خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ مراد مرادی رئیس پلیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در ساعت ۶ صبح امروز در جنوب شمال خیابان خیام […]

رئیس پلیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران بزرگ از حادثه واژگونی یک دستگاه جرثقیل (تاور) در خیابان خیام خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ مراد مرادی رئیس پلیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در ساعت ۶ صبح امروز در جنوب شمال خیابان خیام بعد از فیاض بخش یک دستگاه جرثقیل (تاور) به حالت نیمه واژگونی درآمده است.
سرهنگ مرادی:ترافیک سنگین در پی واژگونی جرثقیل در خیابان خیام/ملکی:حادثه تلفات و مجروح نداشت

وی در ادامه افزود: به همین منظور پلیس راهور به جهت جلوگیری از حوادث محدودیت‌های جنوب به شمال  خیابان خیام بعد از فیاض بخش اعمال کرده است.

رئیس پلیس مرکز اطلاع رسانی راهور تهران بزرگ در پایان عنوان کرد: در حال حاضر در خیابان خیام، حافظ بار ترافیکی سنگین گزارش شده است و به رانندگان توسعه می‌کنیم با همکاران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
 

سرهنگ مرادی:ترافیک سنگین در پی واژگونی جرثقیل در خیابان خیام/ملکی:حادثه تلفات و مجروح نداشت

**ملکی: حادثه تلفات و مجروح نداشت

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در تشریح جزییات این حادثه به خبرنگار ما گفت: صبح امروز احتمال سقوط یک دستگاه جرثقیل روبروی ایستگاه خیام در خیابان امام خمینی (ره) به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اعلام شد.
 

سرهنگ مرادی:ترافیک سنگین در پی واژگونی جرثقیل در خیابان خیام/ملکی:حادثه تلفات و مجروح نداشت+عکس

وی افزود:بلافاصله ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد به دلیل نامشخصی یک دستگاه جرثقیل  از بدنه جدا شده و احتمال سقوط وجود دارد.

ملکی اظهار داشت: جرثقیل برجی که در حال نصب بود به دلیل نقص فنی به روی پشت بام ساختمان کنار آن سقوط کرد که خوشبختانه حادثه تلفات و مجروح نداشت و عوامل آتش نشانی و شهرداری در حال نصب آن هستند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: