تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۲ کد مطلب 78812

جلسه استقلالی‌ها در خصوص اشتباهات داوری

مسئولان استقلال قصد دارند درباره اشتباهات داوری علیه این تیم و جوی که علیه آنها به وجود آمده است، جلسه‌ای را برگزار کنند. به گزارش مشرق، پس از پایان دیدار تیم‌های پدیده خراسان و استقلال، پرویز مظلومی در نشست خبری با اشاره به اشتباهات داوری، اعلام کرد که به خاطر جوی که علیه استقلال ایجاد […]

مسئولان استقلال قصد دارند درباره اشتباهات داوری علیه این تیم و جوی که علیه آنها به وجود آمده است، جلسه‌ای را برگزار کنند.

به گزارش مشرق، پس از پایان دیدار تیم‌های پدیده خراسان و استقلال، پرویز مظلومی در نشست خبری با اشاره به اشتباهات داوری، اعلام کرد که به خاطر جوی که علیه استقلال ایجاد شده و عنوان می‌کنند که داوری‌ها به سود استقلال بوده، زنگ خطر برای تیمش به صدا درآمده است.

در همین راستا، قرار است منصور پورحیدری، سرپرست تیم استقلال با بهرام افشارزاده و علی نظری‌جویباری جلسه‌ای را برگزار کند تا در مورد جوی که علیه استقلال در ارتباط با داوری‌ها به وجود آمده است، به بحث و تصمیم‌گیری بپردازند.

منصور پورحیدری با اعلام این خبر گفت: قرار است جلسه‌ای را برگزار کنیم تا اگر امکانش باشد، نامه‌ای در خصوص جوی که علیه استقلال به وجود آمده است، به سازمان لیگ ارسال کنیم. استقلال از داوری سودی نبرده که چنین جوی علیه‌اش ایجاد کرده‌اند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: