تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۴ کد مطلب 78864

ملی‌پوش سابق از فوتبال خداحافظی می‌کند؟

هاشم بیک‌زاده مدافع سابق استقلال و تیم ملی، دوباره آسیب دید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، او در جریان بازی صبا و پرسپولیس، در حالی که تنها ۴ دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود، به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت. بیک زاده پس از بازی بسیار غمگین و ناراحت بود. هاشم به خبرآنلاین گفت: «دیگر […]

هاشم بیک‌زاده مدافع سابق استقلال و تیم ملی، دوباره آسیب دید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، او در جریان بازی صبا و پرسپولیس، در حالی که تنها ۴ دقیقه از شروع مسابقه گذشته بود، به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفت. بیک زاده پس از بازی بسیار غمگین و ناراحت بود. هاشم به خبرآنلاین گفت: «دیگر از اینهمه مصدومیت خسته شده ام و شاید از فوتبال خداحافظی کنم.» بیک زاده ادامه داد: «اگر بد زندگی می کردم و یکسری مسایل را رعایت نمی کردم، اینهمه مصدوم شدن عجیب نبود ولی زندگی کاملا سالمی دارم و مدام بدبیاری می آورم. دیگر خسته شده ام.» 

بیک زاده یکی از بدشانسی ترین بازیکنان ایران در چند سال گذشته بوده است. او در آستانه جام جهانی مصدوم شد و نتوانست برای تیم ملی بازی کند. هاشم قبل از جام ملت ها هم در برخوردی که با اشکان دژاگه داشت، دستش شکست و بازی ها را از دست داد. او در دو سال گذشته با مصدومیت های زیادی روبرو شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: