تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۶ کد مطلب 78868

منصور دست کج پایتخت دستگیرشد

منصور دست کج از سارقان سابقه دار منطقه خزانه در دام پلیس تهران گرفتار شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پی بروز چندین فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو در محدوده خزانه تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه قرار گرفت. تحقیقات پلیسی ادامه […]

منصور دست کج از سارقان سابقه دار منطقه خزانه در دام پلیس تهران گرفتار شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پی بروز چندین فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو در محدوده خزانه تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه قرار گرفت.

تحقیقات پلیسی ادامه یافت تا اینکه ساعت ۱۱و ۱۲ دقیقه ۲۴مهرماه با توجه به اخبار واصله از سوی منابع اطلاعاتی مبنی بر سرقت خودرو و لوازم و محتویات داخل ان توسط سارق سابقه دار به هویت فرامرز معروف به “منصور دست کج” عوامل تجسس این یگان در حین گشت زنی در نقاط الوده و جرم خیز فرد مذکور را در حین پرسه زنی و بررسی خودرهای پارک شده مشاهده که متهن با مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد.

در نهایت پس از دقایقی تعقیب و گریز متهم دستگیر و بازجویی‌های اولیه بیان داشت که همدست وی بنام منصور در ادرس خیابان تختی منتظر وی می باشد که به همراه نامبرده به ادرس مذکوراعزام که خودرو اعلامی در محل مذکور که از سارقین سابقه دار بوده مشاهده که وی بلافاصله پس از مواجه شدن با پلیس با خودرو ی مذکوراقدام به فرار نموده که در نهایت پس از عدم توجه به اخطار ایست پلیس و شلیک دو تیر با اسلحه سازمانی خودرو متوقف و متهم دستگیر شد .

سرهنگ علی الماسی رئیس کلانتری ۱۶۰خزانه درباره این خبرنگار به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در بازرسی خودرو ۲عدد پیچ گوشتی خم شده و یک دستگاه خرد کن کشف که متهمین و خودرو به مقر منتقل و در کلانتری پرونده ی در این رابطه تشکیل و به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: