تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۷ کد مطلب 78882

تداوم شگفتی‌سازی اسلوونی/ خروس‌ها در فینال

تیم ملی والیبال اسلوونی با پیروزی بر ایتالیا به فینال مسابقات قهرمانی اروپا راه پیدا کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۵ شب گذشته با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌های فرانسه و اسلوونی با غلبه بر حریفان خود راهی فینال شدند. در نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی […]

تیم ملی والیبال اسلوونی با پیروزی بر ایتالیا به فینال مسابقات قهرمانی اروپا راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۵ شب گذشته با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌های فرانسه و اسلوونی با غلبه بر حریفان خود راهی فینال شدند.

در نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی تیم ملی اسلوونی برابر ایتالیا قرار گرفت و در دیداری که کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد توانست به نتیجه ۳ بر یک از سد شاگردان بلنجینی عبور کند و با تداوم شگفتی‌سازی خود به فینال برسد.

در دومین دیدار این مرحله هم تیم‌های ملی بلغارستان و فرانسه در صوفیه برابر هم صف‌آرایی کردند؛ در این مسابقه در حالی که فرانسوی‌ها دو ست اول را به حریف واگذار کرده بودند توانستند به بازی برگردند و با حساب ۳ بر ۲ مقابل حریف خود به برتری برسند تا در فینال حریف اسلوونی، پدیده این مسابقات شوند.

به این ترتیب تیم‌های ایتالیا و بلغارستان که به صورت مشترک میزبانی این دوره از مسابقات را برعهده داشتند باید دیدار رده‌بندی را برگزار کنند و فرانسه و اسلوونی هم برای کسب عنوان قهرمانی برابر هم قرار خواهند گرفت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: