تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۷ کد مطلب 78932

عکس/ شاهکار طراحان OPEL

کمپانی خودروسازی اُپل از محصول جدید مسابقه‌ای خود “آسترا TCR” رونمایی کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، از نظر طراحی به جرات می‌توان گفت که این نسخه از اپل آسترا تنها از پلتفرم و شاسی نسخه استانارد و کمی خوشبینانه‌تر، از چراغ‌های مدل استاندارد استفاده کرده است، ولی سایر نقاط این خودرو از جمله بدنه آن […]

کمپانی خودروسازی اُپل از محصول جدید مسابقه‌ای خود “آسترا TCR” رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، از نظر طراحی به جرات می‌توان گفت که این نسخه از اپل آسترا تنها از پلتفرم و شاسی نسخه استانارد و کمی خوشبینانه‌تر، از چراغ‌های مدل استاندارد استفاده کرده است، ولی سایر نقاط این خودرو از جمله بدنه آن از نو طراحی شده و جبهه‌ای جدید و مطابق با خودروهای اسپرت و مسابقه‌ای به خود گرفته است.

اگر به دو تصویری که از نمای جلو و نمای عقب این خودرو منتشر شده دقت کنید، خواهید دید که مجموعه سپر به طور کامل تغییر پیدا کرده و ورودی‌های هوای روی آن بسیار بزرگ‌تر از قبل شده است و حجم گلگیرهای روی چرخ‌ها هم به نسبت بزرگ‌تر شده‌اند تا افزایش اندازه رینگ و لاستیک‌های پهن مخصوص مسابقات را جبران کنند. علاوه بر این‌ها، کاپوت روی موتور هم از نو طراحی شده و همانطور که می‌بینید، طراحی گودی شکلی به خود گرفته که در ابتدای آن چندین ورودی هوا قالب گیری شده است. در عقب نیز همگام با طراحی جلویی خودرو، تغییرات زیادی اعمال شده و همانطور که ملاحظه می‌کنید، از یک اسپویلر بزرگ ثابت سقفی در انتهای سقف، سپری جدید و حجیم، چراغ‌های تیره‌تر و در آخر هم از خروجی‌های دوبل اگزوز استفاده شده است.

از لحاظ مشخصات فنی هم شرکت سازنده اطلاعاتی را منتشر کرده که گویای استفاده از یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژر با حداکثر قدرت ۳۳۰ اسب بخاری و گشتاور ۴۱۰ نیوتن متری در محدوده قدرتی این محصول است.
 

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: