تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۶ کد مطلب 78934

شاخص بورس به ارتفاع ۶۳ هزار واحد رسید

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۷۲ واحدی، شاخص بورس به ارتفاع ۶۳ هزار واحد صعود کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد ۷۹۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۵ میلیارد تومان در ۵۹ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با رشد ۲۷۲ واحدی […]

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۷۲ واحدی، شاخص بورس به ارتفاع ۶۳ هزار واحد صعود کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد ۷۹۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۵ میلیارد تومان در ۵۹ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با رشد ۲۷۲ واحدی در ارتفاع ۶۳ هزار و ۷۱ واحد قرار گرفت.
بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام نیز توسط نمادهای معاملاتی پارسان، جم و خودرو رقم خورد و در مقابل نمادهای فخاس، همراه و وخارزم مانع افزایش بیشتر نماگر شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم امروز مثبت بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۱۰۶ واحد، کل(هموزن) ۲۶ واحد، قیمت(هموزن) ۲۲ واحد، آزادشناور ۵۲۶ واحد و شاخص بازار اول ۲۳۵ واحد و بازار دوم ۳۳۸ واحد رشد کردند.
در بازارهای فرابورس ایران نیز با جابجایی ۱۲۴ میلیون ورقه به ارزش ۷۴ میلیارد تومان در ۱۹ هزار نوبت آیفکس ۵٫۳ واحد دیگر رشد کرد و در کانال ۷۲۶ واحد قرار گرفت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: