تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۸ کد مطلب 78940

احتمال تغییردر وزارتخانه‌های اقتصادی دولت

بهروز نعمتی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال تغییر در کابینه دولت گفت:هر نوع تغییر و تحولی حق دولت است و ریس جمهور می تواند همکارانش را خودش انتخاب کند و قطعا نقاط ضعف و قوت همکارانش را بعد از دوسال شناخته است و می تواند تغییرات را اجرایی کند. به گزارش […]

بهروز نعمتی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال تغییر در کابینه دولت گفت:هر نوع تغییر و تحولی حق دولت است و ریس جمهور می تواند همکارانش را خودش انتخاب کند و قطعا نقاط ضعف و قوت همکارانش را بعد از دوسال شناخته است و می تواند تغییرات را اجرایی کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهروز نعمتی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال تغییر در کابینه دولت گفت:هر نوع تغییر و تحولی حق دولت است و ریس جمهور  می تواند همکارانش را خودش انتخاب کند و قطعا نقاط ضعف و قوت همکارانش را بعد از دوسال شناخته است و می تواند تغییرات را اجرایی کند.

وی اظهار کرد: فکر کنم اگر ریس جمهور بخواهد تغییراتی در مجموعه دولت ایجاد کند در مجموعه های اقتصادی است و حول و حوش وزراء صنعت و یا سایر وزرا اقتصادی باشد.

نعمتی در مورد تغییر در استانداران نیز گفت:تعداد زیادی از استانداران تغییر کردند و اگر ریس جمهور دراین بخش نیز نیاز به تغییر ببیند آن‌را اعمال می‌‍کند زیرا این مجموعه دولت و ریس جمهور است که تشخیص می‌دهند با کدام استاندار و وزیر می تواند خوب کار کند و آنرا اعمال می کند.

عضو فراکسیون رهروان تاکید کرد: مجلس از برخی از وزراء  و استانداران راضی است اما از برخی  استانداران  و وزراء  راضی نیست ولی بازهم این دولت است که اگر نیازی به این تغییر احساس می کند آن را اعمال کند.

منبع: نامه

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: