تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۵ کد مطلب 78944

پروین: مشکلات مدیریتی ضعف پرسپولیس/ سرخ پوشان نتیجه دلخواه هواداران را نمی‌گیرند

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی پروین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود: تیم پرسپولیس خوب بازی می‌کند اما آنطور که هواداران انتظار دارند  نتیجه نمی‌گیرد. از لحاظ فنی نمی‌توانیم از برانکو ایراد بگیریم. پروین در ادامه عنوان کرد: تیم برانکو یکدست و روان بازی می‌کند اما نتیجه نمی‌گیرد این نتیجه نگرفتن را نمی‌توان به […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی پروین در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود: تیم پرسپولیس خوب بازی می‌کند اما آنطور که هواداران انتظار دارند  نتیجه نمی‌گیرد. از لحاظ فنی نمی‌توانیم از برانکو ایراد بگیریم.

پروین در ادامه عنوان کرد: تیم برانکو یکدست و روان بازی می‌کند اما نتیجه نمی‌گیرد این نتیجه نگرفتن را نمی‌توان به برانکو نسبت داد چرا که در آن عوامل متعددی دست به دست هم می‌دهند. اگر پرسپولیس نتیجه نمی‌گیرد عوامل زیادی دخیل هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من به شخصه مشکلات مدیریتی را ناشی از عدم نتیجه گیری می‌دانم. طاهری را مقصر نمی‌دانم چرا که وی ثباتی ندارد و هر لحظه امکان برکناری‌اش وجود دارد.

وی یک برنامه ریزی مناسب نمی‌تواند ارائه دهد. هیات مدیره پرسپولیس هنوز حکم مدیر عاملی به طاهری نداده و وی را سرپرست می‌داند. با این شرایط وی چگونه می‌تواند برای قهرمانی برنامه ریزی بلند مدت نماید و تصمیمات غیر حرفه‌ای چنین نتایجی هم در پی دارد.

*تیم دایی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت

وی درباره بازی‌ پرسپولیس مقابل صبا گفت: بازی خوبی بود هر دو تیم برای پیروزی از جان مایه گذاشتند اما در نهایت امتیازها تقسیم شد به دایی تبریک می‌گویم، تیم خوبی جمع کرده است. به طور حتم تیم دایی در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

*پرسپولیسی‌ها باید احساسات را کنار بگذارند

پروین اظهار کرد: پرسپولیس در این بازی احساسی بازی کرد و بازیکنان تحت تاثیر در گذشت نوروزی پا به  میدان گذاشتند و همین عوامل و بازی احساسی مانع نتیجه گیری می‌شد. از بازکنان می‌خواهم احساسات را کنار بگذارند و با یاد و نام هادی، انگیزه را در ساقهای خود پرورش دهند تا بلکه با قدرت دو چندان پیروزی را به همراه داشته باشند.

*از فوتبال بی برنامه نتیجه  می‌خواهند

سرمربی سابق تیم ملی در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی مقابل ژاپن گفت: بازی خوب و روانی بود. ژاپن خیلی از فوتبال ما جلوتر است آنها برنامه دارند و مطابق برنامه پیش  می‌روند. در صورتی که همه از همین فوتبال بی برنامه از کی روش نتیجه می‌خواهند. کی روش یک نفر است وی چگونه می‌تواند تیم ملی را به منزل مقصود برساند.

پروین بیان کرد: کی روش باید حمایت شود هر چند انتقادهایی را  می‌توان به کی روش وارد کرد اما وی بیشتر از خیلی‌ها دلش برای تیم ملی می‌سوزد و همه باید از وی حمایت کنیم.

وی در پایان به بیماری اخیرش اشاره کرد و در این باره  گفت: مشکل خاصی نبود، چند روز در بیمارستان تحت نظر قرار گرفتم. از هواداران می‌خواهم که نگرانم نباشند و از همه آنهایی که به ملاقاتم آمدند سپاسگزاری می‌کنم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: