تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۳ کد مطلب 78950

غافلگیری‌داعش از عملیات ارتش سوریه

در پی عملیات گسترده ارتش سوریه، صدها نفر از عناصر مسلح تروریست از منطقه المشاریع در ریف حمص گریختند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پی عملیات گسترده ارتش سوریه، صدها نفر از عناصر مسلح تروریست از منطقه المشاریع در ریف حمص، به سمت تلبیسه و الرستن گریختند. عملیات ارتش سوریه در ریف شمالی حمص همچنان […]

در پی عملیات گسترده ارتش سوریه، صدها نفر از عناصر مسلح تروریست از منطقه المشاریع در ریف حمص گریختند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در پی عملیات گسترده ارتش سوریه، صدها نفر از عناصر مسلح تروریست از منطقه المشاریع در ریف حمص، به سمت تلبیسه و الرستن گریختند.

عملیات ارتش سوریه در ریف شمالی حمص همچنان ادامه دارد و پیشروی قابل توجهی در دو منطقه جوالک، سنیسلل و نیز منطقه المشاریع در ریف شمالی حمص به ثبت رساند.

درگیری ها با عناصر مسلح به کشته و یا زخمی شدن شماری از آنها منجر شد و این در حالی است که بر اثر حمله جنگنده روسی به یکی از تجمعات تروریست ها در غرب مسجد النور در منطقه دیرمعلا در ریف شمالی حمص نیز شماری از تروریستها به هلاکت رسیدند.

یک سرباز سوری گفت: پس از عملیات موفقیت آمیز ارتش سوریه و فشارهایی که طی روزهای گذشته بر این منطقه اعمال کرد، اینک برای انتقال اهالی به مناطق امن تلاش می کنیم.

در حالی که ارتش سوریه گذرگاه های امنی برای غیرنظامیان در ریف شمالی حمص تامین کرده، آن دسته از اهالی که از منطقه خارج شدند، از ارتش سوریه خواستند تا برای آزادسازی غیرنظامیانی که همچنان در داخل شهر از سوی جبهه النصره گرفتار ماندند، عملیات خود را گسترش دهند و آنها را از چنگ گروههای مسلح رها سازند.

هدف عملیات نظامی در الرستن و تلبیسه، بازگشایی جاده میان حمص و حماه است که شاهراه حیاتی امدادرسانی در منطقه به شمار می آید.

عملیات ارتش سوریه در ریف شمالی حمص فقط به عملیات نظامی محدود نشده، بلکه نیروهای ارتش نسبت به تامین امنیت اهالی برای خروج از منطقه نیز اقدام کرده اند؛ شهروندانی که در طول سالهای گذشته از ظلم گروههای مسلح رنج بردند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: