تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۷ کد مطلب 78960

ممنوعیت تردد در خیابان خیام

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ازممنوعیت تردد هر گونه وسیله نقلیه در جنوب به شمال خیابان خیام به دلیل احتمال سقوط جرثقیل خبرداد و گفت :عملیات مهار جرثقیل همچنان ادامه دارد . به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره جزییات عملیات مهار جرثقیل […]

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ازممنوعیت تردد هر گونه وسیله نقلیه در جنوب به شمال خیابان خیام به دلیل احتمال سقوط جرثقیل خبرداد و گفت :عملیات مهار جرثقیل همچنان ادامه دارد .

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره جزییات عملیات مهار جرثقیل که از دیروز آغاز شده است گفت : در مسیر جنوب به شمال خیابان خیام با توجه به نیمه واژگون شدن جرثقیل (تاور) در روز گذشته ممنوعیت تردد برای هر گونه وسیله نقلیه از این مسیر اعمال شده ونهایتا بار ترافیک به سمت غرب خیابان فیاض بخش و خیابان کشاورزی به سمت شمال هدایت شده است.

وی در ادامه افزود:عوامل آتش نشانی و شهرداری و نیروهای امدادی در محل در حال مهار جرثقیل هستند و در محدوده خیابان خیام، بهشت و حافظ و معابر اطراف خیابان خیام ترافیک سنگینی وجود دارد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به رانندگان توصیه کرد برای تردد از خیابان‌های جانبی استفاده و حتی الامکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: