تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۲ کد مطلب 79009

شمار تلفات عملیات "بئر سبع" به ۲ کشته و ۳۴ زخمی رسید

شمار تلفات حمله به پایانه مسافربری بئر سبع به ۲ کشته و ۳۴ زخمی رسید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، خبرنگار المیادین در فلسطین اشغالی خبر داد که شمار تلفات حمله به پایانه مسافربری بئر سبع به ۲ کشته و ۳۴ زخمی رسیده است. ساعتی قبل، دو جوان فلسطینی در شهر بئر السبع با چاقو و اسلحه […]

شمار تلفات حمله به پایانه مسافربری بئر سبع به ۲ کشته و ۳۴ زخمی رسید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، خبرنگار المیادین در فلسطین اشغالی خبر داد که شمار تلفات حمله به پایانه مسافربری بئر سبع به ۲ کشته و ۳۴ زخمی رسیده است.

ساعتی قبل، دو جوان فلسطینی در شهر بئر السبع با چاقو و اسلحه به گروهی از شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست در مرکز تجاری بئر السبع و ترمینال مرکزی این شهر حمله کردند.

برخی منابع خبر داده‌اند که در این حمله یکی از مقامات ارشد نظامی اسرائیل کشته شده و برخی دیگر از رسانه‌ها فرد کشته شده را پسر رئیس پلیس بیت المقدس معرفی کرده‌اند.

از سوی دیگر دقایقی بعد از عملیات بئر السبع  عملیاتی دیگر در عمق فلسطین اشغالی به وقوع پیوست و طی آن جوانی فلسطینی با سلاح سرد به یک شهرک نشین صهیونیست در شهر نتانیا حمله و او را به شدت مجروح کرد.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با تبریک عملیات شهادت طلبانه امشب فلسطینی ها در شهر اشغالی بئر السبع آن را پاسخ طبیعی به جنایات رژیم اشغالگر قدس دانست.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: