تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۷ کد مطلب 79011

انتقال مجروحان حادثه جاده قدیم قم ـ تهران به بیمارستان‌های قم

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به اینکه ۱۰ مجروح حادثه جاده قدیم قم ـ تهران به دو بیمارستان شهید بهشتی و نکویی منتقل شدند، گفت: در حال حاضر حال سه نفر از مجروحان وخیم گزارش شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در […]

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به اینکه ۱۰ مجروح حادثه جاده قدیم قم ـ تهران به دو بیمارستان شهید بهشتی و نکویی منتقل شدند، گفت: در حال حاضر حال سه نفر از مجروحان وخیم گزارش شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به وقوع تصادف سه دستگاه خودرو در جاده قدیم قم ـ تهران که منجر به کشته و مجروح شدن تعداد زیادی از سرنشینان خودروها شد بیان کرد: در نخستین دقایق وقوع این حادثه که عصر روز گذشته رخ داد تصادف یک دستگاه مینی‌بوس، یک دستگاه کامیون و یک دستگاه سواری در کیلومتر ۱۶ جاده قدیم قم‌ ـ تهران به اورژانس قم گزارش شد.

وی بیان کرد: در پی اعلام صورت گرفته آمبولانس‌های مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم به محل حادثه اعزام شده و در مدت زمان ۴ دقیقه پس از اعلام نخستین آمبولانس به محل رسید.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم بیان کرد: در ادامه و به صورت متوالی ۱۰ آمبولانس دیگر به محل وقوع حادثه اعزام شده و همچنین در محل حادثه تیم فرماندهی تشکیل شد.

وی با اشاره به تعداد تلفات و مجروحان این حادثه بیان کرد: در این حادثه ۲۰ نفر از سرنشینان خودروها جان خود را از دست داده و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند که حال برخی از این مجروحان وخیم است.

فراهانی با اشاره به اینکه ۱۰ مجروح حادثه به وسیله ۱۰ دستگاه آمبولانس به بیمارستان‌های قم منتقل شدند، بیان کرد: سه مجروح به بیمارستان شهید بهشتی و هفت مجروح دیگر به بیمارستان نکویی انتقال یافتند.

وی اضافه کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته در حال حاضر حال سه مجروح این حادثه وخیم گزارش شده و دو نفر از این مجروحان که هویت ایشان نیز هنوز نامعلوم است در بخش ICU بیمارستان نکویی و یک مجروح دیگر بخش بخش ICU بیمارستان شهید بهشتی بستری شده‌اند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به اینکه عملیات خارج کردن مجروحان حادثه با همکاری نیروهای آتش‌‌نشانی انجام شد، اظهار کرد: این ماموریت ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه یکشنبه شب به اتمام رسید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: