تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۴ کد مطلب 79013

داروخانه‌های خالی یمن درسایه تجاوز سعودی‌ها +تصاویر

در پی تجاوزات جنگندهای سعودی به یمن و محاصره شهرهای مختلف این کشور مردم این سرزمین با مشکل کمبود شدید دارو مواجه شده‌اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، فعالان یمنی تصاویری را از قفسه‌های خالی داروخانه‌های یمن به دلیل محاصره و بمباران جنگنده‌های سعودی منتشر کردند.   اعضای کمپین “محاصره […]

در پی تجاوزات جنگندهای سعودی به یمن و محاصره شهرهای مختلف این کشور مردم این سرزمین با مشکل کمبود شدید دارو مواجه شده‌اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، فعالان یمنی تصاویری را از قفسه‌های خالی داروخانه‌های یمن به دلیل محاصره و بمباران جنگنده‌های سعودی منتشر کردند.

 

اعضای کمپین “محاصره یمن را بردارید” با انتشار تصاویری از داروخانه بیمارستان جمهوری در صنعا از کمبود شدید دارو در بیمارستان‌های یمن ابراز نگرانی کردند.

 

با وجود کمبود امکانات درمانی و شمار زیاد مجروحان و بیماران، گازهای سمی ناشی از بمب‌های ممنوعه جنگنده‌های سعودی نیز به شیوع بیماری‌های مسری انجامیده است.

 

همچنین کمبود امکانات بهداشتی و نبود آب و غذای سالم و کافی به ویژه در بین آوارگان یمنی سبب شیوع انواع بیماری‌ها در بین مردم این کشور شده است.

 

نزدیک به ۷ ماه است که مردم یمن رنگ آسایش را ندیده‌اند و جنایات رژیم سعودی علیه مردم بی‌گناه این کشور تحت حمایت اسرائیل و کشورهای غربی مدعی حقوق بشر و با سکوت سازمان‌های بین‌المللی ادامه دارد.

 

در ادامه تصاویری را از داروخانه‌های خالی از داروی یمن مشاهده می‌کنید:

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: