تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶ کد مطلب 79015

اظهارات گستاخانه نماینده کنگره علیه ایران

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ” آدام اسمیث”، عضو مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از اعضای کمیسیون نیروهای مسلح این مجلس در یادداشتی که رد نشریه کنگره،‌ “هیل” منتشر شده، نوشت: امروز آغاز به کارگیری رسمی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است. هدف ملی ما واضح و بی تردید است: جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ” آدام اسمیث”، عضو مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از اعضای کمیسیون نیروهای مسلح این مجلس در یادداشتی که رد نشریه کنگره،‌ “هیل” منتشر شده، نوشت:

امروز آغاز به کارگیری رسمی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است. هدف ملی ما واضح و بی تردید است: جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح های هسته‌ای. اگر ایران تعهدات خود را اجرا نکند، توام با به پیش بردن تلاش های دیپلماتیک در کنار گروه ۱+۵، همه گزینه ها، من جمله حمله نظامی، را روی میز نگه می‌داریم. اشتباه نکنید،‌دولت ایران به درستی حامی ترور تشخیص داده شده است و حضورش در حملات علیه نیروهای آمریکایی و سایر کشورها، من جمله حمله به نظامیان به بیروت، بمب‌گذاری برج‌های خبر و سایر مناطق بر همگان آشکار است.

اقدامات کاملا مضر ایران در منطقه و در جهان دغدغه ما و دوستان ما من جمله اسرائیل است که با آن ها پیوندهای عمیق و پایایی داریم. ایران نباید تصور کند که برجام به این معناست که برای محافظت از اسرائیل با تهران مقابله نمی‌کنیم و نباید بپندارد که برجام به معنای این است که حمایت این کشور از تروریسم بدون توجه می‌ماند. برجام نشان داد که تحریم ها و سایر تلاش ها ایران را پای میز مذاکره اورد اما برنامه هسته ای را به تنهایی به پایان نمی برد. برجام به این معناست که ما باور داریم دیپلماسی و مشارکت با ایران بهترین فرصت صلح آمیز برای پایان دادن به برنامه هسته ای این کشور بدون در نظر نگرفتن سایر مسیرهاست.

منبع: نسیم

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: