تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷ کد مطلب 79029

واکنش رئیس کمیته انضباطی به اعتراض پرسپولیس و صحبت‌های برانکو

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس و صحبت‌های سرمربی این تیم، گفت: هر چه بوده است را در رای نوشته‌ایم! به گزارش پایگاه ۵۹۸، محرومیت یک جلسه‌ای سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض شدید باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ را در پی داشت. برانکو روز یکشنبه در […]

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس و صحبت‌های سرمربی این تیم، گفت: هر چه بوده است را در رای نوشته‌ایم!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محرومیت یک جلسه‌ای سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض شدید باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ را در پی داشت. برانکو روز یکشنبه در مصاحبه‌های مختلف تاکید کرد که این حکم‌ها علیه پرسپولیس عمدی بوده و می‌خواهند او را زمین بزنند.

همچنین علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته حکم کمیته انضباطی را به خاطر حضور سوشا مکانی در اردوی تیم ملی غیر قابل قبول دانست و تاکید کرد که این باشگاه شکوائیه‌ای برای اعتراض به فدارسیون خواهد نوشت.

با این حال اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر، از صحبت شفاف درباره اعتراض پرسپولیسی‌ها خودداری کرد و گفت: هر چیزی که لازم بوده است در رای صادر شده، نوشته‌ایم.

حسن‌زاده درباره اینکه برانکو ایوانکوویچ اعلام کرده این احکام عمدی است، گفت: لطفا اگر سئوالی دارید، بپرسید!

رئیس کمیته انضباطی در پاسخ به این سئوال که ارزیابی‌تان از اعتراض پرسپولیسی‌ها نسبت به این حکم چیست؟ گفت: خودتان رای را بخوانید متوجه می‌شوید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: