تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۶ کد مطلب 79089

۱۰ چیزی که مردم آمریکا از آن می‌ترسند+عکس

در حالی که دولت اوباما، بیماری‌هایی مانند ابولا و حمله داعش را بزرگترین خطرها برای کشور می‌داند و حتی روسیه را به عنوان یک تهدید بزرگ بین‌المللی معرفی می‌کند، به نظر می‌رسد مردم کشور اصلا این موضوعات را تا این حد بزرگ نمی‌دانند. تحقیق این دانشگاه نشان داد که بیشتر آمریکایی‌ها از فسادهای دولتی(۵۸٪) می‌ترسند. […]

در حالی که دولت اوباما، بیماری‌هایی مانند ابولا و حمله داعش را بزرگترین خطرها برای کشور می‌داند و حتی روسیه را به عنوان یک تهدید بزرگ بین‌المللی معرفی می‌کند، به نظر می‌رسد مردم کشور اصلا این موضوعات را تا این حد بزرگ نمی‌دانند.

تحقیق این دانشگاه نشان داد که بیشتر آمریکایی‌ها از فسادهای دولتی(۵۸٪) می‌ترسند. در رتبه دوم حملات سایبری(۴۴.۸٪ ) قرار دارد و سومین رتبه نیز ردیابی اطلاعات شخصی از طریق شرکت‌های بزرگ( ۴۴.۶٪) است.

البته آمریکایی‌ها ۴۴.۴٪ از حملات تروریستی و ۴۰.۹٪ از جنگ‌های زیستی می‌ترسند. همچنین ترس از سرقت هویت، فروپاشی اقتصادی و تقلب در کارت‌های اعتباری  نیز برخی دیگر از این وحشت‌های روزمره هستند.

پروفسور کریستوفر بدر که سرپرست انجام تحقیق در دانشگاه است، دلیل سه ترس ابتدایی لیست را پنهانی رفتار کردن دولت و شرکت‌های مختلف می‌داند و میزان ترس مردم از جنگ و حملات هسته‌ای را که دولت آن‌ها را بزرگترین ترس‌ها برای هر آمریکایی می‌داند، مقادیر کم و پایینی عنوان می‌کند. او در پایان درباره چگونگی این تحقیقات توضیح می‌دهد که ۸۸ دسته از ترس‌های مختلف را در اختیار شرکت کنندگان قرار داده‌اند تا از میان آن‌ها انتخاب کنند. این دسته‌ها شامل دولت، جرم و جنایت، مشکلات محیط زیست، آینده، پیری، بیماری و بلایای طبیعی بوده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: