تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۲ کد مطلب 79106

بوسه نادر از حاج قاسم + عکس

شهید نادر حمید بسیجی خوزستانی مدافع حرم که بر اثر اصابت گلوله توسط تکفیری ها در سوریه مجروح شده بود پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان بال گشود و برای همیشه روزی خور درگاه احدیت شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، شهید نادر حمید بسیجی خوزستانی مدافع حرم که بر اثر اصابت گلوله توسط تکفیری […]

شهید نادر حمید بسیجی خوزستانی مدافع حرم که بر اثر اصابت گلوله توسط تکفیری ها در سوریه مجروح شده بود پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان بال گشود و برای همیشه روزی خور درگاه احدیت شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شهید نادر حمید بسیجی خوزستانی مدافع حرم که بر اثر اصابت گلوله توسط تکفیری ها در سوریه مجروح شده بود پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان بال در بال آسمانیان گشود و برای همیشه روزی خور درگاه احدیت شد.

از این شهید عزیز مدافع حرم عقیله بنی هاشم(س) دو کودک به یادگار مانده است.

گفتنی ایست نادر شانزدهمین شهید مدافع حرم است که استان خوزستان تقدیم کرده و پیش از او شهدایی چون شهید سید مهدی موسوی، شهید منصور( ناصر) مسلمی سواری، شهید جبار (فرید) دریساوی، شهید حسن حزباوی، سردار شهید سید حمید تقوی‌فر، شهید علی منیعات، شهید حبیب جنت‌مکان، شهید هادی کجباف، سردار شهید روزبه هلیسایی و شهید سید جاسم نوری تقدیم، شهید احمد حیاری، شهید سردار فرشاد حسونی‌زاده، شهید حمید مختاروند در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسیده اند.

 

شهید نادر در کنار شهید کجباف

سردار قاسم سلیمانی، شهید مهدی صابری، نادر حمید

تصویری از بعد شهادت شهید نادر حمید

شهید حمید نادر در کنار شهید کجباف

شهید نادر حمید در کنار فرزندانش

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: