تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۲ کد مطلب 79192

بیانیه وزارت خارجه آمریکا درباره مذاکره باایران

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده که «تمرکز مذاکره کنندگان بر اقدامات سازمان یافته برای دستیابی به نحوه عملکرد کمیسیون برجام در مدت زمان باقیمانده تا تاریخ اجرا» از موضوع های اصلی نشست وین بوده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای موضوع اصلی نشست روز دوشنبه کمیسیون مشترک برجام بین […]

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده که «تمرکز مذاکره کنندگان بر اقدامات سازمان یافته برای دستیابی به نحوه عملکرد کمیسیون برجام در مدت زمان باقیمانده تا تاریخ اجرا» از موضوع های اصلی نشست وین بوده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای موضوع اصلی نشست روز دوشنبه کمیسیون مشترک برجام بین ایران و ۱+۵ در وین را « تمرکز بر اقدامات سازمان یافته برای دستیابی به نحوه عملکرد کمیسیون برجام در مدت زمان باقیمانده تا تاریخ اجرا» بیان کرد.

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا درباره آخرین نشست مشترک ایران و ۱+۵ آمده است: «تام شانون» به همراه «استفان مول» مسئول هماهنگی اجرایی شدن توافقنامه ایران، از طرف آمریکا در این نشست حضور داشته اند.

در این بیانیه، «تمرکز مذاکره کنندگان بر اقدامات سازمان یافته برای دستیابی به نحوه عملکرد کمیسیون برجام در مدت زمان باقیمانده تا تاریخ اجرا» از موضوع های اصلی این نشست بیان شده است.

وزارت خارجه آمریکا در این بیانیه خود اعلام کرده که جمهوری اسلامی ایران در این نشست گزارشی از اقدامات به روز شده خود در مورد پایبندی به تعهدات صورت گرفته در برجام را ارایه کرد و مذاکره کنندگان آمریکا نیز در مقابل درباره اقدامات انجام شده از طرف آمریکا مطابق روز تصویب برجام ارایه داده است.

براساس این بیانیه، دیدارهای دوجانبه با مقام های آژانس بین المللی انرژی اتمی و دیگر اعضای ۱+۵ برای هماهنگی هر چه بیشتر و اطمینان از امکان انجام شدن تعهدات طرفین در روز به اجرا درآمدن برجام، از دیگر اقدامات انجام شده در نشست وین بیان شده است.

نشست کمیسیون مشترک ایران و ۱+۵ روز دوشنبه در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۱+۵ در وین تشکیل شد و دستور کار آن «اعلام تشکیل کمیسیون، مرور آخرین تحولات برجام، مرور چگونگی اجرای تعهدات طرفین در فاصله روز تصویب و روز اجرایی شدن» بود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: