تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳ کد مطلب 79203

هوا از فردا مجددا سرد می‌‌شود

مدیر پیش‌بینی سازمان هواشناسی از ادامه روند افزایش دما در کشور خبر داد و گفت: دما در نیمه شمالی کشور از چهارشنبه کاهش می‌یابد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی طی امروز  روند افزایش نسبی دما در اغلب مناطق کشور خواهیم داشت. وی افزود: همچنین در بعد […]

مدیر پیش‌بینی سازمان هواشناسی از ادامه روند افزایش دما در کشور خبر داد و گفت: دما در نیمه شمالی کشور از چهارشنبه کاهش می‌یابد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی طی امروز  روند افزایش نسبی دما در اغلب مناطق کشور خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین در بعد از ظهر امروز در برخی نقاط استان های هرمزگان، کرمان،جنوب فارس و جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابر، وزش باد و در برخی ساعات رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.

وظیفه تاکید کرد: از بعد از ظهر امروز با نفوذ سامانه بارشی به کشور در برخی نقاط غرب ، شمال غرب به تدریج سواحل غربی خزر ابرناکی،بارش باران،گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می گردد.این سامانه در روز چهارشنبه علاوه بر نواحی فوق بخشهایی از نواحی مرکزی،سواحل مرکزی خزر و استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز را تحت تاثیر قرار خواهد داد. ضمن اینکه در این روز با نفوذ جریانات شمالی، تشدید بارش در استانهای گیلان و مازندران و کاهش دما در استانهای واقع در نوار شمالی کشو به ویژه سواحل دریای خزر رخ خواهد داد. دریای خزر نیز در این روز مواج می باشد.این سامانه تا روز جمعه در کشور فعال خواهد بود.

هم اکنون (ساعت ۷:۳۰ صبح) دمای هوای تهران ۱۴ درجه بالای صفر میباشد،درهمین زمان دمای هوای اردبیل و ارومیه ۴ و ۵ درجه سانتیگراد میباشد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: