تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳ کد مطلب 79213

پدیده شاندیز واگذار می‌شود

خنگوی کمیسیون اصل ٩٠ مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سخنگوی کمیسیون اصل ٩٠ مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی […]

خنگوی کمیسیون اصل ٩٠ مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سخنگوی کمیسیون اصل ٩٠ مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود. مصطفی افضلی‌فرد اظهار کرد:‌ در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده و سه نفر خریدار جدید که آمادگی خرید این مجموعه را دارند، پیشنهاداتشان بررسی شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود. وی تصریح کرد: باوجود پیگیری مسئولان تاکنون این اقدام انجام نشده و باید در کمترین فرصت زمینه این امر فراهم آید. سخنگوی کمیسیون اصل ٩٠ مجلس در مورد پرونده زمین‌خواری به ویژه در منطقه حیران گفت: قرار شده هم در موضوع تصرف غیرقانونی و هم ساخت‌وسازها بررسی‌های دقیق و کارشناسی انجام شود تا با متخلفان در هر موقعیت و جایگاهی که هستند، برخورد شود. افضلی‌فرد از تخریب ساخت‌وسازها در گردنه حیران البته با نگاه تبعیض‌آمیز خبر داد و افزود: در کنار جلوگیری از تصرف غیرقانونی و خلع ید، شکایاتی نیز به کمیسیون اصل ٩٠ شده که در صورت ارائه مستندات این موارد قابل رسیدگی است. وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:‌ انتظار ما این است که به جای برخورد با معلول این حوادث، برخورد جدی با علل و عوامل اصلی آن انجام شود تا جلوی ساخت‌وسازهای غیرقانونی گرفته شده و به صورت ریشه‌ای با عوامل و مسببان آن برخورد شود. افضلی‌فرد به برخی قصور وزارت جهادکشاورزی در این مسئله اشاره کرد و ادامه داد: جالب است اخیرا فرد قاطعی که در مبارزه با زمین‌خواری همتی راستین و همکاری واقعی داشته، عزل شده که باید برای این شرایط و وضعیت خون گریه کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    رویا قابل واگذاری نیست

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: