تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۲ کد مطلب 79282

فوت یک دانشجوی پزشکی بر اثر سقوط

کی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی روز یکشنبه بر اثر سقوط از یک ساختمان شش طبقه درگذشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، دکتر نبی مطلبی مدیر کل امور دانشجویان وزارت بهداشت، در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، با تایید خبر فوت این دانشجو گفت: فوت این دانشجو تایید شده، اما اینکه دلیل سقوط […]

کی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی روز یکشنبه بر اثر سقوط از یک ساختمان شش طبقه درگذشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دکتر نبی مطلبی مدیر کل امور دانشجویان وزارت بهداشت، در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، با تایید خبر فوت این دانشجو گفت: فوت این دانشجو تایید شده، اما اینکه دلیل سقوط او از ساختمان شش طبقه چه بوده در مراجع انتظامی و قضایی در دست بررسی است و هنوز مشخص نشده است که این امر با هدف خودکشی صورت گرفته یا خیر.

همچنین یکی از دوستان دانشجوی متوفی در مورد جریان پیش آمده توضیح داد: در روز ۲۷ مهرماه جاری ساعت ۱۱ ظهر این شخص از یک ساختمان نیمه کاره شش طبقه کنار بیمارستان لقمان خود را به پایین پرت کرده که این امر منجر به فوت او شده است.

وی با بیان اینکه هیچ کس از چرایی این اتفاق اطلاعی ندارد، افزود: این دانشجو رتبه ۷۳ کنکور و دانشجوی سال آخر رشته پزشکی بوده و از نظر روحی هیچ مشکل خاصی نداشته و هیچ ماده مخدر خاصی مصرف نمی‌کرده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: