تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۷ کد مطلب 79353

توضیح فرکی درمورد بازی دادن به محرم نویدکیا

سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است که کیفیت بد زمین ورزشگاه تختی انزلی از کیفیت بازی تیمش مقابل ملوان کاسته بود. به گزارش مشرق، حسین فرکی در خصوص تساوی بدون گل تیمش مقابل ملوان گفت: از این جهت که هر دو تیم تلاش کردند تا بازی را به سود خودشان تمام کنند، امروز یک بازی […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است که کیفیت بد زمین ورزشگاه تختی انزلی از کیفیت بازی تیمش مقابل ملوان کاسته بود.

به گزارش مشرق، حسین فرکی در خصوص تساوی بدون گل تیمش مقابل ملوان گفت: از این جهت که هر دو تیم تلاش کردند تا بازی را به سود خودشان تمام کنند، امروز یک بازی قابل تقدیر برگزار شد.

وی افزود: در مجموع موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها خلق نشد. با توجه به مجموعه بازیکنان دو تیم فکر می‌کردیم بازی بهتری باشد و شرایط دیگری در بازی رقم بخورد اما اینطور نبود. به نظرم دو تیم می‌خواستند که بازنده نباشند و بعد به دنبال پیروزی بودند. با این حال شرایط تیم ما فرق داشت چون میهمان بودیم و چند بازیکن‌مان را هم در اختیار نداشتیم. بازی هم به دلیل کیفیت بد زمین شرایط خوبی نداشت و دو تیم سعی می‌کردند توپ را به هوا ببرند و این از کیفیت بازی کاسته بود.

سرمربی تیم سپاهان در خصوص میدان دادن به محرم نویدکیا در دیدار مقابل ملوان اظهار داشت: محرم را با توجه به شرایطی که بازی داشت وارد میدان کردیم تا ادامه کار و برنامه‌مان را دنبال کنیم.

فرکی عنوان کرد: به حمید استیلی تبریک می‌گویم، بابت تیم خوبی که درست کرده و امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: