تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۰ کد مطلب 79360

طارمی: داوران با نگرفتن پنالتی فکر می‌کنند زرنگ هستند

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نشان دادن ۵ خطای پنالتی روی من تاثیر عکس داشت و داوران فکر می‌کنند زرنگ هستند که روی من پنالتی نمی‌گیرند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی طارمی پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل سیاه جامگان گفت: بازی خوبی بود. امروز عملکرد مناسبی داشتیم اما می‌توانستیم بیشتر هم گل […]

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نشان دادن ۵ خطای پنالتی روی من تاثیر عکس داشت و داوران فکر می‌کنند زرنگ هستند که روی من پنالتی نمی‌گیرند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی طارمی پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل سیاه جامگان گفت: بازی خوبی بود. امروز عملکرد مناسبی داشتیم اما می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. خدا را شکر که بازی را بردیم و همین باعث شد جایگاه ما در جدول بهتر شود.

وی در مورد اینکه داور خطای تمارض او را گرفت و یک کارت زرد دریافت کرد اظهار داشت: واقعا چه بگویم پس از برنامه عادل فردوسی‌پور داوران دچار اشتباه شدند. فردوسی‌پور برنامه ای نشان داد که در آن می‌خواست بگوید اینکه مهدی طارمی توانسته ۵ پنالتی بگیرد یک هنر است. نه اینکه او این پنالتی‌ها را با زرنگی گرفته است و خطایی اتفاق نیفتاده بود. این کار فردوسی‌پور جواب عکس داد و داورهای فکر می‌کنند زرنگ هستند که  خطا روی من را پنالتی نمی‌گیرند.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس با این برد از بحران خارج شده است تصریح کرد: ما در بحران نبودیم که بخواهیم از آن خارج شویم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: