تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۸ کد مطلب 79372

شکار داعشی ها توسط بالگرد میل ۲۸ +عکس و فیلم

وزارت دفاع عراق تصاویر جدیدی از حمله شب گذشته بالگردهای جنگی میل ۲۸ ارتش این کشور به یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در حاشیه شهر رمادی را منتشر کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، در ادامه عملیات نظامی نیروهای ارتش عراق برای بازپس گیری شهر رمادی مرکز استان الانبار در غرب این کشور، […]

وزارت دفاع عراق تصاویر جدیدی از حمله شب گذشته بالگردهای جنگی میل ۲۸ ارتش این کشور به یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در حاشیه شهر رمادی را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، در ادامه عملیات نظامی نیروهای ارتش عراق برای بازپس گیری شهر رمادی مرکز استان الانبار در غرب این کشور، شب گذشته یکی از مقرهای داعش هدف حمله هوایی قرار گرفت.

شکار داعشی ها توسط بالگرد میل 28+عکس و فیلم

بنابر این گزارش، وزارت دفاع عراق تصاویر جدیدی از حمله شب گذشته بالگردهای جنگی میل ۲۸ ارتش این کشور به یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در حاشیه شهر رمادی را منتشر کرده است. در این حمله چند بالگرد میل ۲۸ معروف به “شکارچی شب” ارتش عراق پس از دریافت اطلاعات جمع آوری شده از سوی یگان پهبادی، مقر تروریستهای داعشی – بعثی را در منطقه “آلوفراج” در شمال رمادی آماج حملات خود قرار داده و آن را بر سر تروریستهای مستقر در آن بطور کامل منهدم کردند.

شکار داعشی ها توسط بالگرد میل 28+عکس و فیلم
شکار داعشی ها توسط بالگرد میل 28+عکس و فیلم
شکار داعشی ها توسط بالگرد میل 28+عکس و فیلم

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: