تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۴ کد مطلب 79412

اظهارات برانکو درباره آرای کمیته‌انضباطی و دربی

سرمربی پرسپولیس گفت: «من از همکاری با این بازیکنان خوشحالم و از کار کردن با آنها لذت می‌برم.» به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو ایوانکوویچ بعد از جلسه اش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «مساله اصلی اینجاست که تیم من چطور تمرین کند و چه وضعیتی دارد. به هر حال من از همکاری با این بازیکنان […]

سرمربی پرسپولیس گفت: «من از همکاری با این بازیکنان خوشحالم و از کار کردن با آنها لذت می‌برم.»

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو ایوانکوویچ بعد از جلسه اش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «مساله اصلی اینجاست که تیم من چطور تمرین کند و چه وضعیتی دارد. به هر حال من از همکاری با این بازیکنان لذت می برم و به کار با آنها هم افتخار می کنم. بازیکنانم انگیزه بالایی برای کار کردن دارند اما واضح است که علی‌رغم بازی‌های خوبی که انجام می‌دهیم نتیجه دلخواهی که می‌خواستیم را نگرفته‌ایم.»

 

وی درباره اعتراض به داوری ها و آرای کمیته انضباطی عنوان کرد: «این مساله‌ای است که باشگاه باید آن را پیگیری کند و من تمرکزم را بابت این مسائل به هم نمی‌ریزم. به هر حال همیشه تیم‌ها مشکلاتی دارند که این مشکلات کم یا زیاد است اما باید به گونه‌ای کار کنیم تا این مشکلات حل شود.»

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با توجه به شرایط موجود پرسپولیس چه قولی به هواداران این تیم می‌دهد، بیان داشت: «آن چیزی که مایل هستیم این است که بازی به بازی بهتر شویم و به نتایج مطلوبی برسیم اما آن چیزی که در حال حاضر من را راضی می‌کند این است که هواداران از ما راضی هستند. متأسفانه نتایج خوب به دنبال بازی‌های زیبای ما به وجود نیامده و ما استحقاق بیشتر از آن چیزی که الآن هست را داریم ولی به هر حال این فوتبال است و جذابیت این رشته ورزشی به همین چیزهاست اما مطمئن هستم این تیم آن چیزی را که می‌خواهد به دست می‌آورد.»

 

برانکو درباره دربی هفته یازدهم افزود: «در حال حاضر فقط به بازی با ملوان فکر می‌کنیم و مهم‌ترین مساله ما همین بازی است.»

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فشرده شدن لیگ به پرسپولیس لطمه نمی‌زند گفت: «در هر صورت برنامه اینطور پیشرفت که بازی با سیاه جامگان در یک فشردگی زمانی برگزار شد. بعد از بازی سنگینی که با صبا داشتیم خوشبختانه سنگینی و فشار آن دیدار در بازی دیروز احساس نشد و بچه‌ها کاملاً خوب نشان داند و این از دلایلی است که می‌توانیم بگوییم که تیم از لحاظ فیزیکی و روحی و روانی آماده شده است. طبیعی است پرسپولیس زیر این فشارها عملکرد خوبی از لحاظ فیزیکی و روحی و روانی داشته و به همین باور به بچه‌ها تبریک می‌گوییم.»

 

برانکو در مورد جلسه برگزار شده صبح امروز با طاهری و کاشانی گفت: «از این جلسات روتین باشگاه است. پس از بازی با مدیرعامل جلسه برگزار کرده و در خصوص مشکلات جاری نیازهای تیم، مسائل مالی، صحبت‌های لازم را انجام می‌دهیم و در مجموع موضوع خاصی نبود که بخواهم در مورد آن صحبت کنم.»

 

وی در پاسخ به این سؤال که چرا کمیته انضباطی دست از سر پرسپولیس بر نمی‌دارد، اذعان داشت: «این مسائل مربوط به باشگاه می‌شود و بهتر است آن را از مسئولان باشگاه سؤال کنید.»

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: