تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۸ کد مطلب 79417

دایی: هرچه دارم از امام حسین(ع) است

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: در طول عمر خودم بارها به امام حسین(ع) و حضرت عباس توسل پیدا کرده‌ام و هرچه دارم از ایشان گرفته‌ام. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی دایی در حاشیه عزاداری هیئت خادم الرضا(ع) که در دهه اول محرم در قم برگزار می‌شود با تسلیت ایام عزاداری سرورو سالار شهیدان حضرت […]

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: در طول عمر خودم بارها به امام حسین(ع) و حضرت عباس توسل پیدا کرده‌ام و هرچه دارم از ایشان گرفته‌ام.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی دایی در حاشیه عزاداری هیئت خادم الرضا(ع) که در دهه اول محرم در قم برگزار می‌شود با تسلیت ایام عزاداری سرورو سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تصریح کرد: شیعه با این ایام زنده است و هرچه داریم از ائمه اطهار داریم.

به گزارش روابط عمومی هیئت خادم الرضا(ع)، وی افزود: من در طول عمر خودم بارها به امام حسین(ع) و حضرت عباس توسل پیدا کرده‌ام و هرچه دارم از ایشان گرفته‌ام.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با اشاره به شور و حال موجود در مجلس امام حسین(ع) و هیئت خادم الرضا(ع) قم گفت: بعد از این همه سال اگر اسلام زنده است به خاطر قیام عاشورای امام حسین(ع) و نهضت ایشان بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: محبتی که امام حسین(ع) در دل مردم ایجاد کرده همواره در دل همه شیعیان و آزادی خواهان ماندگار خواهد بود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: