تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰ کد مطلب 79529

واکنش رسایی به پنیر خالی و سردیس ظریف

کاش به جای این بازی های رسانه ای و مشغول شدن به “سر دیس” خودتان، کمی بر بازار نظارت می کردید تا با ظرف های “سر خالی” مردم را “سر کیسه” نکنند.

رسایی در کانال تلگرام خود نوشت: امروز صبح به پیشنهاد اهل خانه، بعد از مدتها تصمیم گرفتیم که صبحانه پنیر خامه ای بخوریم. نان بربری تازه، کنار چای شیرین و یک ظرف پنیر خامه ای اشتهای ما را بیشتر کرده بود اما وقتی درب ظرف پنیر را باز کردم، نیمه خالی ظرف اشتهایم را کور کرد!

روی موبایلم، صفحه اول روزنامه های امروز را ورق زدم. اکثر روزنامه های دولتی، سر دیس ظریف را که نعمت زاده برایش ساخته و جهانگیری پرده برداری کرده، عکس یک صفحه اصلی خود کرده اند. یاد آن نثر ادبی که ضرب المثل فارسی شده، افتادم: خود گوییم، خود خندیم، به به چه هنرمندیم!

آقایان نعمت زاده و جهانگیری! کاش به جای این بازی های رسانه ای و مشغول شدن به “سر دیس” خودتان، کمی بر بازار نظارت می کردید تا با ظرف های “سر خالی” مردم را “سر کیسه” نکنند. باور کنید اگر برای مردم کار کنید، سر دیس هایتان خود به خود در قلب مردم ساخته می شود. شاید یادتان رفته ولی این توصیه رهبر انقلاب در ماه مبارک رمضان به شما بود: عمل صالح بهترین ذخیره‌ دوران مسئولیت هر فرد است. مردم در “قضاوت‌هایِ با فکر و تأمل و جمع‌بندی شده”، اشتباه نمی‌کنند بنابراین از اینگونه قضاوت‌هایِ مردم می‌توان فهمید که کدام مسئول صالح است و کدام نه.

دقیقا به همین دلیل، تندیسی که از ظریف در ذهن و دل مردم نقش بسته، زانو زدن حقیرانه وی مقابل امیر کشور بند انگشتی کویت است، وقتی التماس می کرد تا کویت واسطه شود، عربستان جنایتکار جنازه حجاج شهید ما را بازگرداند. اتفاقی که با یک نهیب رهبری تحقق پیدا کرد و تندیس غیرت و عزت ابشان در دل های مردم کشورمان ساخته شد.

سر دیسی که از ظریف در ذهن مردم ساخته شده آن زانو زدن است، نه این که شما خودتان گفتید و خندیدیم و کف زدید!

 1. شهاب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  جناب رسایی
  فکر کنم در زمان ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد محبوبتان پنیر میل نفرموده بودید چون در زمان ایشان قیمت پنیر و خامه و ….چند برابر بیشتر و اندازه ی پنیر ها و خامه ها و ….چند برابر کمتر شده بود . حالا که جنابعالی این موضوع را متوجه شدید بر شما واجب است که در مجلس وظیفه ی اصلی تان را انجام داده و به جای مخالفت با دولت فعلی به فکر مشکلات مردم و پیگیری این موضوع و صد ها موضوع مشابه باشید البته فراموش نفرمائید که بسیاری از مردم توان خرید محتویات سفره صبحانه شما را از زمان دکتر احمدی نژاد از دست داده اند.
  امید وارم این سایت وزین هم توان و جرائت انتشار این یادداشت را داشته باشد.

 2. نروژی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  یه روز پنیرخوردی ،صدات دراومده .پس من چی میکشم؟

 3. جواب شهاب و نروژی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  این که جناب رسایی قبلا پنیر نخورده اند امری عجیب نیست اصولا زندگی طلبگی این مردان خدا با شکمبارگی در تضاد است و ساده زیستی و صداقت این گونه افراد مایه سرمشق دیگر طلاب و مسئولان باید باشد.جناب شهاب شاید شما فرصت ندارید که خرید کنید و یا بیشتر سرتان با بی بی سی گرم است اما بدانید که قیمت لبنیات بر مبنای گفتار خود دولت گران شده و گرانتر از دولت قبلی وبی خبری شما قطعا از سر بی اطلاعی نیست و از سر دروغگویی و خناسی است.من که تقریبا همه جلسات مجلس را گوش میکنم میبینم که جناب رسایی از معدود افرادی است که برای احقاق حقوق مردم بسیار تلاش میکند و به واقع مصداق مجاهد فی سبیل الله هست.و اگر مخالفت با دولت میکند برای احقاق حقوق پایمال شده مردم و همین گرانی و کم فروشی کارخانه های لبنی و سایر موارد دیگر در حوزه معیشت مردم است پس باور میکنید که جاهلانه حرف میزنید و بغض و کینه شما را کور کرده که حقیقت را نمیبینید. اما جناب نروژی شما هم مانند شهاب هستید بیخبر از واقعیتها اگر رفتار جناب رسایی را رصد کنید میبینید که صدای ایشان در همه حوزه های سیاسی-اقتصادی-و اجتماعی بلند است و تمام قد ایستاده و از حقوق مردم دفاع میکند. کاش کمی از بلاهت خود بکاهید و چشم بر حقیقت باز کنید.

 4. شهاب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ای سایت وزین مثل اینکه شما هم حرف هایی که اذیتت میکنه منتشر نمی کنی دومین نظر من که در جواب یه بی نام و نشان گفتم منتشر نشد !!!!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: