تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۴ کد مطلب 79580

انتقال آخرین زائر ایرانی از مدینه به تهران

آخرین زائر ایرانی که به دلیل بیماری در بیمارستانی در مدینه بستری بود، به تهران منتقل شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نصراله فرهمند، رئیس ستاد مدینه اعلام کرد آخرین زائر ایرانی که به دلیل بیماری در بیمارستانی در مدینه منوره بستری بود، بعداز ظهر روز چهارشنبه (۲۹ مهر) به تهران منتقل شد. وی افزود: قرار […]

آخرین زائر ایرانی که به دلیل بیماری در بیمارستانی در مدینه بستری بود، به تهران منتقل شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نصراله فرهمند، رئیس ستاد مدینه اعلام کرد آخرین زائر ایرانی که به دلیل بیماری در بیمارستانی در مدینه منوره بستری بود، بعداز ظهر روز چهارشنبه (۲۹ مهر) به تهران منتقل شد.

وی افزود: قرار بود این زائر ۷۰ ساله عمل جراحی قلب باز شود، ولی مشکل وی با دارو رفع شد و چون پروازهای خطوط هواپیمایی کشورمان از مدینه پایان یافته بود، انتقال وی به ایران با پرواز هواپیمایی ترکیه صورت گرفت.

رئیس ستاد مدینه همچنین گفت: اجساد دو زائر بیمار ایرانی که در مدینه جان باختند، هنوز به ایران منتقل نشده و پیگیری‌ها برای انجام شدن تشریفات قانونی و انتقال این اجساد به کشور ادامه دارد.

در مراسم حج تمتع امسال ۹ زائر ایرانی در مدینه منوره جان باختند که ۴ زائر از کاروان‌های مدینه قبل و ۵ زائر از کاروان‌های مدینه بعد بودند. اجساد هفت زائر تاکنون به ایران منتقل شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: