تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱ - ۰۴:۱۹ کد مطلب 79644

نجات ۳۵۰ اعدامی را از دست داعش

ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای آن موفق شدند ۳۵۰ شهروند عراقی ربوده شده توسط داعش را قبل از اعدام آنها به دست تروریست‎ها آزاد کند. مرکز اطلاع رسانی وزارت دفاع عراق در بیانیه‎ای اعلام کرد که نیروهای آن امروز(پنجشنبه) طی عملیاتی موفق شدند ۳۵۰ نفر از شهروندان عراقی که توسط داعش در الانبار ربوده […]

ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای آن موفق شدند ۳۵۰ شهروند عراقی ربوده شده توسط داعش را قبل از اعدام آنها به دست تروریست‎ها آزاد کند.

مرکز اطلاع رسانی وزارت دفاع عراق در بیانیه‎ای اعلام کرد که نیروهای آن امروز(پنجشنبه) طی عملیاتی موفق شدند ۳۵۰ نفر از شهروندان عراقی که توسط داعش در الانبار ربوده شدند، آزاد کنند.

به گزارش آناتولی، در ادامه این بیانیه آمده است که داعش چند روز گذشته منازل اهالی عشیره «البونمر» در الانبار را با بمب منفجر کردند و ۳۵۰ نفر از آنها را به اتهام همکاری با دولت عراق به مناطق دوردست برای اعدام منتقل کردند.

مرکز اطلاع رسانی وزارت دفاع عراق اعلام کرد که نیروهای عراقی توانستند حدود ۷۵ خانواده متشکل از ۳۵۰ نفر را که اغلب آنها شیوخ و کودک هستند را نجات دهند.

پیش از این، عناصر تکفیری داعش صدها نفر از اعضای عشیره سنی مذهب البونمر را به دلیل همسو بودن با سیاست های دولت مرکزی عراق و تسلیم نشدن در برابر خواسته های داعش اعدام کرده بودند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: