تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۵ کد مطلب 79734

رسایی درباره مجسمه ظریف چه گفت+ عکس

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در اینستاگرام خود درباره تندیس ظریف اظهارنظر کرد. به گزارش مشرق، رونمایی ازسردیس ظریف واکنش های فراوانی را به همراه داشت و برخی کاربران از این موضوع برای طنازی بهره جستند. حمید رسایی نماینده مجلس نیز از غافله عقب نماند و با انتشار پستی در اینستاگرام […]

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در اینستاگرام خود درباره تندیس ظریف اظهارنظر کرد.

به گزارش مشرق، رونمایی ازسردیس ظریف واکنش های فراوانی را به همراه داشت و برخی کاربران از این موضوع برای طنازی بهره جستند.

حمید رسایی نماینده مجلس نیز از غافله عقب نماند و با انتشار پستی در اینستاگرام خود، درباره مجسمه ظریف اظهارنظر کرد.

***********

وی در اینستاگرام خود نوشت:

” امروز صبح به پیشنهاد اهل خانه، بعد از مدتها تصمیم گرفتیم صبحانه پنیر خامه ای بخوریم. نان بربری تازه، کنار چای شیرین و یک ظرف پنیر خامه ای اشتهای ما را بیشتر کرده بود اما وقتی درب ظرف پنیر را باز کردم، نیمه خالی ظرف اشتهایم را کور کرد!

روی موبایلم، صفحه اول روزنامه های امروز را ورق زدم. اکثر روزنامه های دولتی، سردیس ظریف را که نعمت زاده برایش ساخته و جهانگیری پرده برداری کرده، عکس یک صفحه اصلی خود کرده اند. یاد آن نثر ادبی که ضرب المثل فارسی شده، افتادم: خود گوییم، خود خندیم، به به چه هنرمندیم!

آقایان نعمت زاده و جهانگیری! کاش به جای این بازی های رسانه ای و مشغول شدن به “سردیس” خودتان، کمی بر بازار نظارت می کردید تا با ظرف های “سر خالی” مردم را “سر کیسه” نکنند. باور کنید اگر برای مردم کار کنید، سردیس هایتان خود به خود در قلب مردم ساخته می شود. شاید یادتان رفته ولی این توصیه رهبر انقلاب در ماه مبارک رمضان به شما بود: عمل صالح بهترین ذخیره‌ دوران مسئولیت هر فرد است. مردم در “قضاوت‌هایِ با فکر و تأمل و جمع‌بندی شده”، اشتباه نمی‌کنند بنابراین از اینگونه قضاوت‌هایِ مردم می‌توان فهمید که کدام مسئول صالح است و کدام نه.

دقیقا به همین دلیل، تندیسی که از ظریف در ذهن و دل مردم نقش بسته، زانو زدن حقیرانه وی مقابل امیر کشور بند انگشتی کویت است، وقتی التماس می کرد تا کویت واسطه شود، عربستان جنایتکار جنازه حجاج شهید ما را بازگرداند. اتفاقی که با یک نهیب رهبری تحقق پیدا کرد و تندیس غیرت و عزت ابشان در دل های مردم کشورمان ساخته شد.

سردیسی که از ظریف در ذهن مردم ساخته شده، آن زانو زدن است، نه این که شما خودتان ساخته اید و برایش می خندید و کف می زنید.”

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  هم راست می گوید؛ هم دروغ!!!!!!!!!!

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شما چیکار کردی تو این چند سال برای ما؟؟؟؟ نتایجی جز پدیده و میزان رو تو کارنامه دارین؟ چرا برا این موارد انقدر خودتونو به آب و اتیش نمیزنید؟؟؟ رفع تحریمها چه ضرر زیادی به جیب برخی میزند که انقدر نگرانند؟؟؟ وگرنه برای جیب مردم هیچ نماینده ای دل نمی سوزاند!!!!!!!!!!

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رسایی ها در بین مردم تفرقه افکنی می کنند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: