تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۳ کد مطلب 79735

هلاکت فرمانده جیش المجاهدین در حلب+تصویر

در ادامه عملیات بزرگ رزمندگان محور مقاومت علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری – صهیونیستی در جنوب شهر حلب سوریه، منابع میدانی از هلاکت فرمانده ارشد گروه تروریستی تکفیری “جیش المجاهدین” در درگیریهای این منطقه خبر می دهند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات بزرگ رزمندگان محور مقاومت علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری – صهیونیستی در […]

در ادامه عملیات بزرگ رزمندگان محور مقاومت علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری – صهیونیستی در جنوب شهر حلب سوریه، منابع میدانی از هلاکت فرمانده ارشد گروه تروریستی تکفیری “جیش المجاهدین” در درگیریهای این منطقه خبر می دهند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات بزرگ رزمندگان محور مقاومت علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری – صهیونیستی در جنوب شهر حلب سوریه، منابع میدانی از هلاکت فرمانده ارشد گروه تروریستی تکفیری “جیش المجاهدین” در درگیریهای این منطقه خبر می دهند.

هلاکت فرمانده جیش المجاهدین در حلب+تصویر

بنابر این گزارش، شب گذشته “عبدالرحمن عثمان” فرمانده میدانی جیش المجاهدین از گروههای تروریستی تکفیری مزدور سازمان جاسوسی ترکیه و عربستان سعودی بدست رزمندگان محور مقاومت در اطراف روستای “الحویز” به هلاکت رسیده است. لازم به ذکر است که طی روزهای اخیر حداقل ۴۰۰ تروریست تکفیری در درگیری با رزمندگان ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن کشته و بیش از ۸۰۰ تن دیگر زخمی شده اند که برای ادامه مداوا به بیمارستانهای دولتی ترکیه منتقل شده اند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: